Ducati Monster S4R S Testastretta (2007)

Vlastník Honza90
Vloženo 30.3.2020
Aktualizováno 26.2.2021

Je pravda skoro všecko co se dá online načíst. Je to dělová koule. Do 4000 ot. to nejede, to Monstra nezajímá, ale nad 4000 nastává neskutečný peklo.

Motorka koupena od Od itala z Mnichova :D - Prťavej starší chlapík, kterej celej život jezdil na motorkách a už chtěl zpomalit. Já po W800 naopak zrychlit.

První dojmy - První jízdu jsem absolvoval v obří garáži v Mnichově. Vyklepanej od známých jaká je to zrádná mrcha. Takže jen na 1 menší kolečko. Ergonomie ale super.

Motorku bych doporučil pro - Tohle je hrozně subjektivní. Na velké motorce mám odjezděné dvě sezóny, takže se za lety vyježděného motorkáře nepovažuji, ale když máte v hlavě mozek, tak se člověk naučí řídit cokoliv.

Doplňky na motorce - Už mám nachystané řidítka Rizoma, zrcátka na jejich konec a za ně blinkry do řidítek.

Update 26.2.2021
Sportovní řidítka přímo na vidle, Rizoma přítlačák spojky a dál se uvidí...

Milovaný Wéčko jsem prodával s tím že chci zrychlit, ale moderní motorky mi nic neříkají. Vím že všecky pojedou skvěle, ale jsou většinou tááák škaredý! (až na pár výjimek a to je zase hrozný ranec peněz)

Takže jsem věděl, že chci motorku s kulatým světlem, dvouvácem a ideálně drátěnýma kolama. Po hodinách strávených na internetu jsem narazil na Monstery (nemám velký přehled o modelech výrobců). A hned jsem si říkal, že ta suchá spojka od Ducati dělá takovej bordel, až je to vlastně dost dobrý. Zašel jsem za kolegou, který zná většinu dukáren ze kterého po chvíli vypadl Monster S4R S. Pěl na něj jen samou chválu a já začal zase googlit. Po přečtení všeho co šlo jsem se rozhodl, že to je přesně to co hledám. No a pak už jsem jen hledal toho pravého.

Zatím s ním mám najeto cca. 100km - ještě jsem ho nepřihlásil :D Ale takovou pecku jsem fakt nečekal. Ten zátah od 4000, až do vesmíru jak řekl jeden servisák :D :D je fakt hustej! Brzdí to taky parádně, ale většinu času brzdím stejně jen obříma válcema. Podvozek komplet Ohlins s vyměněnýma náplněma prodejcem je taky skvělej. Asi je nastavený dost měkce, protože vyklepanej vůbec nejsem. Úložný prostor tak na lékárničku a pár pojistek :D

Spotřebu zatím netuším a asi si s ním ani nebudu lámat hlavu. Monstříka jsem koupil jen na hezké počasí a max 500km pro vyčištění hlavy.

Update 24.5.2020
Svezení je přesně to co jsem hledal. Letí to strašně. Bohužel začínám být celkem nešťastný z technického stavu motorky (jasně testovací jízda asi tak 30vteřin v podzemních garážích na konci prosince Vám stejně moc neřekne). Levá vidle mi uchcává, při ostrém brždění to vibruje jako prase a pod svislým válcem je olej...asi nic co by nešlo opravit, ale obzvlášť ty brzdy budou pěknej ranec...no nic, když chceš opici, musíš mít na banány :D :D :D

Update 26.2.2021
Týden po posledním updatu, protože jsem kkt ...jsem odevzdal řidičské oprávnění...takže motocykl odpočívá, pomalu prochází servisem a drobnýma úpravama.

Honza90
Honza90 napsal 27.05.20 v 15:37

Borci díky a jen musím podotknout, že takhle stará Ducati má fakt úžasný kouzlo!!

Gemil
Gemil napsal 11.04.20 v 18:42 10b.

Forsa Ducati, super volba

alterego
alterego napsal 06.04.20 v 22:18 10b.

Hezká, moc hezká, ať dělá jen radost

Milanek13
Milanek13 napsal 06.04.20 v 07:49

Moc pěkný Monster

Figi25
Figi25 napsal 31.03.20 v 12:27 10b.

Jo tahle sezona bude velmi zábavná