Triumph Street Twin (2017)

Vlastník KozzyMD
Vloženo 11.5.2020
Aktualizováno 3.6.2020

Nádherná, stylová mašina s parádním zvukem, klasické tvary, moderní technologie, v černé prostě neodolatelná:)

První dojmy - První dojmy? Čisté nadšení, síla motoru (v porovnání s předešlou motorkou), zvuk, příjemný posed, jen řídítka bych bral o trochu širší.

Motorku jsem vybral srdcem, líbí se mi klasické motocykly, tenhle Triumph je pro mě snad nejhezčí motorka jakou znám. Jezdím většinou kratší trasy kolem komína, ale 200 km na jeden zátah taky není problém - mám přešívané sedlo a je to znát, pak už se ale i tak začne ozývat zadel. Stačí pauza na cigárko a dá se v pohodě pokračovat. Street Twin má rád klikaté okresky s pěkným asfaltem, na horší cesty už podvozek moc nestačí, manželka se mnou občas vyjede a je prý naklepaná jak řízek:) Mám v plánu letos dát progresivní pružiny na předek a dozadu Ohlins, tak věřím že to pomůže. Motor má lineární průběh výkonu a na moje kochací ježdění bohatě stačí, permanentně úsměv od ucha k uchu i při téměř legálních rychlostech. Na závodění to překvapivě není. Brzdy - stačí. Spotřeba 3,5l paráda, úložný prostor žádný, pneumatiky z výroby (Pirelli Phantom Sportscomp) jsou dle mého dobré takže nebudu experimentovat a pořídím opět stejnou sadu. Tolik popis, který je poplatný tomu, že tuhle motorku miluju, takže drobné nedokonalosti jsou odpuštěny a zapomenuty:)

Update 6/2020: Nová sada pneu Pirelli Scorpion Trail 2, nakonec jsem chtěl změnu, navíc původní přední guma toho moc nevydržela. Teď fakt spokojenost, moto drží jak na kolejích, krásně padá do zatáček, už se nemá tendenci zavírat a vzhledově naprostá paráda.

800XCx
800XCx napsal 03.06.20 v 13:03 10b.

Už od pohledu povedenej a ničím přeplácanej stroj

Beny73
Beny73 napsal 12.05.20 v 09:07 10b.

Moc hezká motorka, ať dlouho a dobře slouží. Klasika neztratí nikdy šmrnc...