Honda VT 750 Shadow C2 ACE (2002)

Vlastník Vojta_7979
Vloženo 22.8.2020
Aktualizováno 13.8.2021

krásná, černo-bílá, oldschool v retro provedení...

Yamaha XVS 650 DragStar: Dal jsem na názor zkušených, v podstatě ale rozhodovala jen zkušenost.

První dojmy - Moje první moto, zaujal mě její mohutný vzhled, první svezení se sevřenýma půlkama, ale dal jsem to. Opatrně. S repektem. Prvních 100 km jsem si ji osahal, řadil a podřazoval, zkoušel. Všechno klape. |Mám pocit, že mi naprosto sedla.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci, ale i zkušení, co nikam nepospíchají, chtějí se na pohodu kochat a jízdu si maximálně užít. Určitě bych doporučoval trošku síly, respektu a nadšení.

Doplňky na motorce - 09/20 - přední padáky
03/21 - nové brašny (větší)

08/20 - Stroj jako začátečník jsem si pořídil po rozvaze se zkušenějšími, kteří mi ji doporučovali.
Svižná, na první dojem mohutnější (moje první moto), první dojmy z jízdy jsou skvělé, motorka krásně jede, drží v zatáčkách, ovladatelnost je výborná a motorka se chová velice poslušně. Protože jsem ji koupil nedávno,nemám uplně co tady vypisovat. Zkrátka pěkná, kvalitní motorka.

08/21 - Po pár set najetých kilometrů musím uznat, že mi Šedivka sedla. Do zatáček nádherně poslouchá, ve městech je klidná a lidé se i koukají. Kruháče jsou pro mě trošku problémem - jsem začátečník a tak stále hledám tu správnou pozici, ale rozhodně se to posunulo k lepšímu o proti začátku. Dálnice se Šedivkou je bomba! Při průměrné rychlosti 110km/h je to nejideálnější balzám na duši. Klidná, spokojená jízda, kterou si na maximum užíváte - pokud chcete předjíždět - stačí lehce zabrat za plyn - líbí se mi to prudké "zavrčení" pod zadkem a naprosto v klidu pokračujete.
Chce to mít ale velký respekt jak k motorce samotné, tak k okolnostím podmínkám (kamiony, silnice, osobáky, cyklisti). Venkovské kochání je balzám pro oči i duši. Při plynulé jízdě stačí málo k radosti. Mám nastaveno, že na motorce se nespěchá a tím spíš si tu jízdu v poklidu užívám.

Sedadlo s řidítkama mi vyhovuje, nebolí mě ruce ani záda, a když něco, natáhnu nohy na padáky a relaxuju. Spolujezdec je taky spokojená, pohodlí a užívání si jízdy. Na stupačky s přehledem dosáhne (165cm)..

Jediná věc na mé Šedivce je ta, že mám původní výfuk , je to spíš ješitnost než nutná potřeba. Ale...zvuk dělá motorku, nicméně je to o pocitu skvělé jízdy a ne o zvuku, ale chápete, že jo, co tím myslím...:)

dzej.pi
dzej.pi napsal 21.01.21 v 08:28 10b.

Pěknej stroj, ať Ti dělá radost

žižala.
žižala. napsal 26.08.20 v 20:29 10b.

Supr kousek.

Bloodhawk
Bloodhawk napsal 25.08.20 v 21:45 10b.

Ať Ti ta potvůrka dělá jen radost. Pokud ji někdo před tebou nedal špatným zacházením zabrat, budeš jistě spokojen..

pkkaca
pkkaca napsal 25.08.20 v 00:53 10b.

Fešanda Ať ti bublá

Čadil
Čadil napsal 23.08.20 v 15:43 10b.