Norton ES 2 (1961)

Vlastník zlomenakost
Vloženo 5.3.2021
Aktualizováno 8.3.2021

Nortona kdysi (cca 1973)můj táta vyměnil za Jawu350. No a od té doby to je rodinný poklad ?.

První dojmy - Mé první dojmy z Nortona jsou z dětství kdy mě na něm táta vozil do školky , do školy a občas mě vyvezl i odpoledne když zrovna nebyl v práci nebo nemakal na baráku. Pak když jsem jako dospělý na Nortonu začal jezdit (jen když je slunečno?) měl jsem z toho ze začátku zamotanou hlavu. Zadní brzda je v levo a řadička v pravo, kde jednička je nahoru a zbytek 2,3,4 je dolu.

Norton byl u nás hodně dlouho pod dekou(15let). On ho totiž táta asi před 20ti lety půjčil svému bratrovi , který na něm jezdil 200km na Šumavu za Jeho nastávající.

Bohužel nebyl nijak technicky zdatný a motorku zadřel tak ,až popraskaly kroužky. No a od té doby motorka stála.Když jsem dozrál do věku, kdy se mi začali tyto staré motky líbit. Tak jsem začal zjišťovat jak to zprovoznit. Nakonec jsem volil celkovou renovaci na zakázku. A myslím že se povedla ?.
Chlapi máte pravdu, doplňuji starší foto.

mila77
mila77 napsal 23.06.21 v 18:27 10b.

Krasavec.

Piki
Piki napsal 13.03.21 v 19:01 9b.

Nádhera

pps2
pps2 napsal 12.03.21 v 22:47

Uplná renovace má smysl když jde o totální šrot ..

Já bych v tomto případě šel spíš trochu do nějakého 50/50 kompromisu . Ale to je každého volba.

V každém případě gratulace a ať slouží a dělá radost!!

dekel
dekel napsal 12.03.21 v 22:25 10b.

Nádhera

jawatar