Norton ES 2 (1959)

Vlastník DMC.motobiker
Vloženo 17.2.2008
Aktualizováno 13.3.2009

Nádherný Veterán, nejhezčí mašinka co mam v garáži, je po Generálce motoru, přetěsněnej, nové lakování, komplet generálka, jenom chromy jsou origoš, zatim! Není můj ale tátovo, jinak ještě pořád jsou na něm NDRácký blinkery a páčky, orig. věci máme.

No je to Veterán, trošku olejnička, občas se zavaří když ho dřu do kopce... Ale ted po přetěsnění s něho už olej ani nekápne, neuvěřitelně spolehlivá motorka, stojí 3 roky v garáži, příjdu, dam tam baterku, a chytne na první našlápnutí, opravdu velmi spolehlivý motocykl, který v dnešní době ještě pořád zvládá i jízdu v běžném provozu, max. rychlost mezi 120 - 140 Km/h, výkon 21 - 28 Koní, těžko zjistit, ale má docela pěknej krouták a nádherný zvuk, a nikdy mě nezklamal, navíc mám na něj pěkný vzpomínky z dětsví, takže je to pro mě nostalgie, a určitě ho nikdy neprodáme...

mila77
mila77 napsal 30.01.19 v 20:00 10b.

Moc pěkný Můžu se zeptat kde jsi sehnal to sítko u karburátoru ? Mám také ES 2 a chtěl bych to tam nějak pořešit místo filtru který tam nevleze. Díky za info

brzda80
brzda80 napsal 12.02.14 v 20:49 10b.

Bral bych ho všemi 10 body...

Špionátor
Špionátor napsal 26.02.13 v 06:06 10b.

krasavec

Golett
Golett napsal 03.09.12 v 19:45

No nádhera já tuto motorku pamatuji v 60. letech když jezdily u nás jako nové to se tenkrát bolševik urval a havířům na ostravsku je dovezl k prodeji. Řazení vpravo že? Jasných 10b

p.epanica
p.epanica napsal 05.06.11 v 21:23