Can-Am Ryker 900 (2019)

Vlastník Rudolf2
Vloženo 14.3.2021
Aktualizováno 16.9.2022

Kdo nezkusí, neví. Úžasné svezení.

První dojmy - Velká spokojenost.

Doplňky na motorce - O víkendu jsem nainstaloval nový výfuk od firmy Akrapovič.,
Změnilo se chování motoru, jako by se motor nadechnul. Výfuk má krásný zvuk a Rykeru to jen a jen pomohlo.

Na Rykera jsem instaloval nový stabilizátor. S originálním stabilizátorem byla jízda poměrně nečitelná a stroj dost cestoval ze strany na stranu.
Dalšími doplňky jsou boční kufr, zadní kufr a tankbag.
Nainstaloval jsem navigaci, USB port se dvěma výstupy.
Posledním doplňkem je instalace Pedal commanderu pro rychlejší odezvu na plynovou rukojeť. Odezvu můžete jak snížit, tak zvýšit. Při maximálním zvýšení musíte dávat velký pozor při rozjezdech, jak na sebe, tak hlavně na zadní pneumatiku.

Rykera jsem si vybral pro jeho nevšední vzhled a kvůli mým zdravotním potížím.
Najeto mám zatím 1500 km a stroj hodnotím jako to, co jsem od něho očekával.
Na jízdní vlastností si musíte chvilku zvykat, ale po osahání je to naprostá paráda.

Rudolf2
Rudolf2 napsal 11.06.21 v 19:49

Saimon1: Namontoval jsem stabilizátor Baja Ron. Tento stabilizátor je velmi dobře promyšlený a jeho montáž oproti originálnímu upgrade od Can- Am je pohodovou záležitostí. Pokud by se někdo nechtěl do výměny pouštět, velká změna je poznat už po výměně plastových táhel za kovová, osobně to mám odzkoušené.

Saimon1
Saimon1 napsal 11.06.21 v 18:31 10b.

Ahoj, taky po něm už pokukuji
Zeptám se, jaký jsi dal stabilizátor?
Děkuji Saimon.

Rudolf2
Rudolf2 napsal 01.05.21 v 11:06

marin35: Ahoj. Pokud jsem to právě nezakřikl, tak mě zatím navigace dovezla vždy tam, kam jsem požadoval. Ani jednou se mi nezasekla, abych ji musel restartovat. Ano, není to žádný top produkt, ale za ty peníze to člověk snad ani nemůže očekávat.
Můžu mít dotaz, jaký jsi s ní měl problém?

marin35
marin35 napsal 01.05.21 v 08:54 10b.

Trochu jiný příběh, zkoušel jsem podobnou a fakt zajímavé , jen nevím ,jestli jsi zvolil dobrou navigaci.Taky mně zlákala její cena a teď leží po třech měsících užívání v šuplíku, jsou o ní na netu jen samé stížnosti, tak snad jsi nevybral páteční kousek

Paulano
Paulano napsal 15.03.21 v 07:26 10b.

Netradiční strojovna