Can-Am Ryker 900 (2021)

Vlastník Břeťabřeh
Vloženo 28.8.2023
Aktualizováno 28.8.2023

Jednoduše pro invalidu parádní invalidní vozík. Ona nespadne mně a já nespadnu z ní (snad, hehe). Je to trochu jako čtyřkolka v úpravě formule 1.

Motorka koupena od Trpajzlík z Němec

Yamaha Tricity 300: Nechce sama bez stojanu, mrška, stát.

První dojmy - Ryker má spoustu doplňků po původním majiteli, hlavně tedy sedla jezdce a spolujezdce. Přední štítek má ze dvou částí, ten půjde do.. pryč. Dnes první pořádná jízda a první průšvih. U benzinky jsem kočeně měnil peníze za drobné, zaplatil knoty a lékárničku, ale benzin jaksi ne. Hodně jsem se co mi pan Pomáhat a chránit asi tak u garáže chce, muhehe.

Motorku bych doporučil pro - Pro lazara jako jsem já, co už neudrží motorku, Lovcu, motorku a při tom chce držet hefty a cítit, jak se pod ním ti koníci splaší a vozítko za docela příjemného burácení motoru vyrazí kupředu levá, hm, nechal jsem se unést =D

Doplňky na motorce - Dolů šla přídavná zrcátka, protože původní majitel měl údajně 150cm a proběhla výměna ´páky řazení´. Oproti tomu zůstanou držáky bočního a zadního kufru, kufry, nášlapy, kryty rukojetí, plexi štítek, ochrany podvozku, přešitá obě sedla, opěrka u zadního sedla pro spolujezdce, to si zase maminka pospí... =D JO, a v neposlední řadě Pedal Box. Tak ten je zatím na Eco a něž půjde nastavit na Sport nebo Sport +, to si teda sakr počká.

Zkušenosti zatím nic moc, ale určitě to bude gut, protože jsem přišel domů s hubou od ucha k uchu. To se mi stávalo vždycky po výletě na Modroočce. Zatím se trochu peru s řízením, hlavně musím být pořád ve střehu. Stačí nějaká křepelka na chodníku a lítám buď v protisměru nebo pomalu beru obrubník. Jedno to ale v sobě má, nádherný zátah. Je to přeci jenom silnější než těch bývalých 600kubíků centimetrických. Posez je ale úžasný, pán si přikoupil namísto stupaček široké nášlapy, takže noha je jako v autě. Navíc si lze upravit jak výšku plexi, tak vzdálenost řidítek. Je to prostě něco jiného, jak držet volant. Těším se, až si to trochu osahám a vyrazíme zase s bandou.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 29.08.23 v 20:18 10b.

Jedna z mála věcí, kterou jsem ještě nezkusil. Trojkolka. Přidej časem nějaké postřehy a zkušenosti. Tohle je možná moje budoucnost, za pár let.

Krzi
Krzi napsal 29.08.23 v 07:55 10b.

Guga
Guga napsal 28.08.23 v 19:07 10b.

Povedená alternace

Heduš
Heduš napsal 28.08.23 v 13:49 10b.

To jsou změny Ze dvou kol jsou tři Má to nějakou výjimku co se týče zbytkového alkoholu? Násobí se to?
Hodně šťastných km!!!