Honda Forza 750 (2021)

Vlastník _Medosa_
Vloženo 5.4.2021
Aktualizováno 12.4.2021

Tenhle text od Hondy myslím že naprosto k této motorce sedí:...potřebujete být ve městě, nebo mimo město, ať už jedete na jednání, nebo jen tak pro radost, vždy vám nabídne kombinaci ostrého a kompaktního vzhledu a pohodlí a praktičnosti třídy GT

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř

Honda SH350i: důvod neuveden

První dojmy - Velmi univerzální stroj, dokáže to jet sportovně ale i na pohodu a s volitelný kufrem v zádu s tím i ledasco dovezete.

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi co se nechtějí vozit po městě a za město ať už na obchodní schůzku, za sportem, nebo třeba na chatu pořad jen autem, ale chtějí si to užit na motorce, když na ni nemají jindy čas.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, kufr.

Zatím jsem toho moc nenajel, ale myslím že budeme kamarádi. Sport mód mi přijde že dává jediný smysl. U Standardu musím neustále podřazovat, aby to akcelerovalo. Rain mód mě přijde naprosto zbytečný, trh si to asi žádá. U Useru zatím nevím jak bych to měl poladit. Super brzdy, sportovní podvozek, pěkný zvuk. Sem tam hrábnu na levé ruce na jiný čudl než jsem chtěl, ale to chce asi čas. Je to pořádný kus železa, hodit to na centrální stojan nebo posunutí ke stěně v úzké garáži vyžaduje jistou dávku síly. Také ještě nevím jak mám na to správně naskočit, abych si to neokopal. Mám záda ko vykopnout nohu do půlky těla mi dělá někdy problém obzvlášť ještě s tím kufrem v zádu.

Michal-S
Michal-S napsal 08.01.22 v 10:51 10b.

S naskakováním mám podobné zkušenosti

MaxRossi
MaxRossi napsal 24.08.21 v 10:41 10b.

super stroj

Tomr
Tomr napsal 02.05.21 v 16:06 10b.

Ahoj kolego, jsem rád, že je tady další majitel Forzy. Musím potvrdit tvá slova o STANDARTu, jezdím už jen USER, kde jsem si trochu vyladil SPORT. Bohužel na kufry ještě čekám, už jsou sice u prodejce, ale spojim to se servisem po 1000 km.

speroure
speroure napsal 19.04.21 v 11:55 10b.

Parádní Honda! Konečně mi dává smysl portfolia Hondy, ne jako když se vyráběla Integra která byla něco mezi moto/skůtrem! Teď se mi to líbí!