Honda NT1100 (2022)

Vlastník Vlady3
Vloženo 1.4.2022
Aktualizováno 9.4.2024

Na první pohled luxusní cestovní motocykl.

Motorka koupena od FIRMA:DENAR (Kosmonosy)

Honda CMX1100 Rebel: Na delší výlety není vhodná pro spolujezdce

První dojmy - Luxusní stroj s mnoha jízdními režimy, které lze nastavit jak do města, tak i na dlouhé výlety. Ve městě oceníte zejména režim Urban, kde vám motocykl pomůže při dojezdu nejen ke křižovatkám.

Motorku bych doporučil pro - pro zkušenější motorkáře

Doplňky na motorce - prodloužení zpětných zrcátek, zadní kufr, mlhovky a padací rám Hepco & Becker, přídavné kapsy Hepco & Becker na rám, zadní blatník Pyramid, přední blatníček Puig a kamera Midland Bike Guardian

Zatím nejlepší motorka na které jsem seděl.Pohodlné sedlo pro řidiče, ale ani spolujezdec si nestěžuje.Jelikož jsem vlastnil Integru 750, tak DCT pro mě byla jasná volba. Na první sportovní režim "S1" je motorka dostatečně svižná a v zatáčkách dobře ovladatelná. Spotřeba při klidné jízdě se mi drží na 5,5l/100.Velmi dobře svítí nejen diodové světlo, ale i přídavná mlhová světla, které motocyklu moc sluší. Najeto zatím 300 km, takže se zatím seznamujeme.
Dnes je 20.8.2022 a na NT najeto přes 7000km. Jezdím převážně ve dvou a spotřeba se ustálila na 5,1 l/100. Jezdím spíš klidně, ale když je potřeba, tak při předjíždění taky dokážu zatáhnout pořádně za plyn .Využívám všechny motorové mapy, kde na výlety preferuji TOUR. Pro větší bezpečnost a hlavně ceny plastů jsem si pořídil padací rám od výrobce Hepco & Becker a i když montáž nebyla jednoduchá, tak velká spokojenost s kvalitou zpracování padacího rámu.
Na tento rok po ujetí cca 9000km zakoupené nové pneumatiky Bridgestone Battlax BT23, kde by měl být nájezd vyšší...tak uvidíme.

Nyní řeším problém s dotykovým displejem, který přestal fungovat na dotyk. Po konzultaci se servisem mi bylo řečeno, že to je nízkou teplotou vzduchu, tak se uvidí až se oteplí.
1.5.2023 19°C displej začal fungovat normálně :)

VAtti
VAtti napsal 07.01.24 v 10:29 10b.

Zdravím,kde ste prosím kúpil padací rám a prídavné kapsy ?

podle-ženy-puberťák
podle-ženy-puberťák napsal 26.11.22 v 12:13 10b.

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 09.04.22 v 12:56 10b.

Kloudnej 2vál!

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 08.04.22 v 20:44 10b.

jasných 10

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 06.04.22 v 00:06 10b.

super