Yamaha SR 250 (1983)

Vlastník lubinou
Vloženo 14.6.2022
Aktualizováno 4.5.2023

Je to skoro Chopper, ale tenhle styl s drátěnými koly a bubnovými brzdami je boží.

První dojmy - První dojmy jsou dobré, poměrně lehká a nízká stavba se dobře drží na místě, manipulace s motorkou je bezproblémová. A zrovna tak při jízdě. Ovládací prvky klasické, možná mi chybí kixstartér.

Motorku bych doporučil pro - snad pro všechny

Doplňky na motorce - malý nosič zavazadel

Motorka se mi už dlouho líbila, jen jsem chtěl něco silnějšího, proto jsem jezdil xj600. Teď je čas na změnu... motorka na důchod je tady. Nenáročná pohodová, nezákeřná, hezká. Uveze dva lidi a jede dokonce přes kilo. Což na okreskách, kde se cítí ona i řidič nejlíp, ani nevyužijem. Nemá nároky na velký prostor v garáži, je stvořena k takovému tomu domácímu lítání po kamarádech a veteránských srazech. Brzdy, jsou-li dobře seřízené plně dostačují a výkon motoru i průběh točivého momentu mi celkem vyhovuje. Určitě si brzy zvyknu i na posez. Sedlo je fajn. A v dnešní době drahého benzínu bude její spotřeba kolem 3 litrů taky plusem.

MaloPes
MaloPes napsal 15.06.22 v 09:31 10b.

…návrat ke korenum. Krásná… kdysi jsem měl MZ ETZ 251 a tak nějak jsem si na ni vzpomněl…