Yamaha SR 250 (1980)

Vlastník miseline
Vloženo 19.7.2013
Aktualizováno 19.7.2013

Chtěl jsem něco do začátku, něco na "lítání" po poli, no tohle zrovna na jízdu po poli není ideální a navíc je na mě pro začátek moc silná ale zvládám to s ní a jsem s ní spokojen i když už je celkem stará a má sem tam nějaké vady ale je OK.

První dojmy - Když jsem jí dovezl nejela. Ale pročistily jsme karburátor a už naskočila takže se mi ulevilo že to nebyla žádná velká závada :). Líbý se mi ona samotná ten vzhled, ten tvar a je mi jí celkem líto když s ní jedu po poli že by byla přece jen lepší na tu silnici ale tam ještě nemůžu. Nemám papíry na motorku ale ani řidičák :(.

Motorku bych doporučil pro - Není zase tak velká takže pro ty středni postavi je ideální ale není v ní moc místa pro dva velké lidi a navíc je docela dost těžká ale jinak ideální, i když má nějaké ty vady ale to už je na ní stářím takže kdyby byla nová tak tak si myslím že nebude mít dlouho žádnou vadu (při dobrém zacházení). Ale i teďka jezdí pěkně :).

No jezdil jsem zatím jen po poli a polních cestách ale najel jsem už neco okolo 50 Km ale cítím se na ní dobrě, i když by to bylo lepší na silnici. Motor šlape v pořádku bryzdy celkem brždí i když bych si je mohl utáhnout :), podvozek si myslím ě vydrží dost i když je docela orezlý a už jsem o něj párkrát zavadil i o výfuk tak to všechno drží. No ovládání... chtělo by to asi lepší řídítka a pláště na kolech s větším vzorkem, pro spolujezdce to je dobré i pro nějakého celkově většího, jak je to u úložného prostoru, to nevím protože kufry ani nic takového nevozím (kromě krabičky na doklady ale ta se asi nepočítá :) ). No zatím jsem jí moc nespravoval jen snad brzdu a čistili karburátor a koupil jsem jí za 3 000 Kč takžě podle mě výhodná koupě. Prostar kde jede nejlíp bude asi silnice, no není to žádná Crossová motorka a to je asi vše co bych o ní řekl.

p.epanica
p.epanica napsal 09.05.15 v 18:05 10b.

Doufám že dělá jen a jen radost ...

KAVEK
KAVEK napsal 20.07.13 v 00:02 10b.

MALÝ CHOPPER , TO NENI MOC NA POLE. NA ZACATEK DOBRÝ