Triumph Tiger Sport 660 (2022)

Vlastník JoanDino
Vloženo 17.6.2022
Aktualizováno 17.6.2022

Parádní cestovní motorka se kterou si také zablbnete

Motorka koupena od FIRMA:Triumph Praha (Praha 4-Modřany)

Yamaha Tracer 7 / 700: V nabídce nebylo snížené sedlo a nechtělo se mi stát na špičkách

První dojmy - Naprosté nadšení

USB zásuvka
Quickshifter
Snížené sedlo
Zadní plotna

Po čtyřleté zkušenosti s MT-07 jsem vybírala motorku s pohodlnějším posezem na delší cestování. Tiger Sport mi sednul od prvního svezení. Pohodlný posez, vyšší plexi a navíc se velmi dobře ovládá. Hezky zrychluje i hezky zatáčí

Nabídka doplňků od Triumphu je taky parádní. Ačkoli jsem doteď neměla quickshifter tak nyní je mým oblíbeným doplňkem. Bluetooth konektivita motorky s telefonem a intercomem dává možnost ovládat přehrávání hudby přímo na motorce, což je fajn vychytávka pro delší cesty.

Jediný nedostatek vidím v tom, že na moto nelze dát tempomat.

Blasmo
Blasmo napsal 25.06.22 v 22:08 10b.

Moc pěkná motorka, ať dělá jen radost.

JardaBar
JardaBar napsal 18.06.22 v 17:14 10b.

Asi první tady V té krvavé červené moc hezká.

JoanDino
JoanDino napsal 18.06.22 v 09:13

Já mám 167 cm, ale záleží spíše na délce nohou. Tiger má pohodlné širší sedlo, které trochu zhoršuje výšku. S originálním sedlem jsem stála na špičkách. Dokupovala jsem si snížené sedlo o 2 cm a dosáhnu na zem pohodlně na celou nohu.

alfa33ti
alfa33ti napsal 18.06.22 v 08:28 10b.

Krásná motorka . V zimě ji chceme koupit pro manželku. Dosáhneš v pohodě na zem? Manželka má 163 cm.

JoanDino
JoanDino napsal 17.06.22 v 21:22

Zatím mám najeto 1000 km, podvozek ještě není rozhýbaný, ale zdá se mi že na rozbitých silnicích se chová normálně.