Indian Chief Dark Horse (2022)

Vlastník maverick13
Vloženo 7.5.2023
Aktualizováno 7.5.2023

Chief Dark Horse no vy model od Indian živější motor a 3 jizdní režimy . jen prozatím malá vybava doplnku.

První dojmy - Velice dobrá motrka nadherně ovladatelné plná spokojenost s jizdou opravdu zážitek jezdit. Jen doplnků je zatim málo. Motor opravdu živý a lynule rychlostní stupně. Na řidítka si musí zvykat jinak OK.

Doplňky na motorce - zadní opěrka , padací ram , druhé sedlo ,

Velice dobrá motrka nadherně ovladatelné plná spokojenost s jizdou opravdu zážitek jezdit. Jen doplnků je zatim málo. opravdu doporučuji vyzkoušet tento stroj . No kdo nezkusil težko soudí , velice plynulá převodovka. Jízdní režimy jsou opravdu zajémavé . jen navigace by mohla byt lepší bez přesně dané adresy nic nenajde ,ale jinak je to v pohodě ale není mapa SK.

DoctorDevotee napsal 09.05.23 v 10:43

Sorry, neviem, co to porobilo, odoslal som to iba 2x- pisalo mi fatal error.

DoctorDevotee napsal 09.05.23 v 10:42

To je ono! Odvaznych treba podporit. A posledny odvazlivci v tomto sektore su tento Indian, R18 a Rocket 3, aj ked ten nieje vzduchac, odvaha tomu projektu rozhodne nechyba.