Benelli TRK 702 X (2023)

Vlastník ROSTYK
Vloženo 9.11.2023
Aktualizováno 26.3.2024

Po Aprilce moje druhá Italka, tentokrát tahle nádherná Benelli

Motorka koupena od FIRMA:LRauto (Staříč)

První dojmy - Moje první nové moto, takže jsem z ní celý hotový. Navíc tenhle typ motorky jsem nikdy neměl, takže nová zkušenost.

Doplňky na motorce - Originál hliníkové kufry
Padací rám
Vyhřívané gripy a sedátka
Vyšší plexi + mřížka světlometu
Zadní blatník

Tentokrát jsem chtěl něco na cestování ve dvou, určitě hliníkové kufry a za prachy, které by mě úplně nezruinovaly. Na tuhle Benelli mě upozornil kámoš, který taky něco takového hledá. Když jsem ji poprvé uviděl, bylo vymalováno. Na tachometru nula, mašina vypadala parádně, zpracování taky festovní, kufry vypadají obstojně a cena byla tak akorát ?.
První jízda proběhla, sice kosa a mašina je v garáži. Pocity byly boží, rychlosti padaly samy, všechno tiché, nic nedrnčí, tak se těším na novou sezónu a věřím, že Benellka bude fungovat k úplné spokojenosti

--2024--
Tak na mašině cosi nalítané , pomalu se blíží první garančka, tak první postřehy. Negativa vlastně žádné, výkon by mohl být větší, ale s tím jsem to kupoval. Na normální cestování to stačí, poloha jezdce je uvolněná, rychlosti padají samy, spotřeba pod 5l/100 km. Kufry stačí a co se do nich nevleze, tak se dá přikurtovat k připraveným držákům. Brzdy zvládají svou práci obstojně, spolujezdec je vzadu taky spokojený. Dostatek místa, na sedátku neklouže, má rozhled a nefouká na něj.
Na motorku jsem namontoval nějaké kraviny z Alíku a mašina vypadá fakt dospěle. Design jako takový se prostě povedl.

Vladounreal
Vladounreal napsal 10.11.23 v 16:38 10b.

Za mě italská designová kráska , Italové umí jak ve vozech tak moto ať už je po zimě a řádně si jí užiješ. draku.

Trinnlee
Trinnlee napsal 09.11.23 v 18:00 10b.

Zatím jste tu 3 a ta tvá v nejhezčí barvě a ještě k tomu s kufry ..takže ode mě máš jasných deset a přání ať ti zima rychle uteče..zkoušel jsem ji a líbila se mi taky moc ... jediné co se mi nelíbilo byli levně vypadající přepínače...jinak krásná motorka...

31081
31081 napsal 09.11.23 v 11:45 10b.

Italskej číňan,ale vypadá moc hezky a sloužit bude asi taky,tak at to jezdí