Honda NT1100 (2023)

Vlastník PetrHele
Vloženo 10.4.2024
Aktualizováno 10.4.2024

Velmi dobrý cesťák. Pohodlný, skvěle nastavený podvozek, krytí před větrem.

Motorka koupena od FIRMA:Velsbike (Jinačovice)

První dojmy - Váhal jsem mezi manuální převodovkou a automatickou DCT převodovkou. Nakonec jsem se rozhodl pro DCT automat a nelituju. První jízda nebyla nic moc, pořád jsem sahal levou rukou po páčce spojky, která tam není. Ale rychle si člověk zvykne na to, že za něj mašina řadí sama. Samotná jízda super, mašina dělá přesně to co chcete.

Motorku bych doporučil pro - Tuto motorku bych doporučil těm, kdo mají rádi pohodlí na jízdy kolem komína, ale i na dlouhé cestování a jsou střední postavy jako já.

Tento stroj jsem si vybral pro pohodlí mé i spolujezdce. Často vozím syna autystu, je už větší než já a s Rebelem už to nešlo. Váhal jsem mezi manuální převodovkou a automatickou DCT převodovkou. Nakonec jsem se rozhodl pro DCT automat a nelituju. První jízda nebyla nic moc, pořád jsem sahal levou rukou po páčce spojky, která tam není. Ale rychle si člověk zvykne na to, že za něj mašina řadí sama. Samotná jízda super, mašina dělá přesně to co chcete. Mám najeto 1300km a jsem nadmíru spokojený. DCT převodovku mám nastavenou na režim SII a řadí přesně podle mých představ. Skvělá je možnost přeřadit páčkou dle potřeby, třeba před zatáčkou nebo křižovatkou. Do zatáček si sedá sama, podvozek je velmi dobře naladěný, nerovnosti cesty necítíte. GPSka mě navedla na polňačku, do kopce a mašina si s tím poradila skvěle i když jsem měl spolujezdce. Manželka si nemůže vynachválit pohodlí s opěrkou na horním kufru. Spotřeba zatím 5,2l/km a to ji nešetřím. Je to skvělý cestovatel. Ochrana před větrem dobře vymyšlená i na ruce. Vyhřívané rukojeti jsem využil jen jednou, ale uvidíme na podzim. Sedlo je ve výšce, kdy i já 175cm výšky dosáhnu oběma nohama na zem.

Goodji
Goodji napsal 13.04.24 v 20:35 10b.

Dnage
Dnage napsal 11.04.24 v 21:52 9b.

Pupi04
Pupi04 napsal 11.04.24 v 08:57 10b.

Super
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

JAVR
JAVR napsal 10.04.24 v 21:33 10b.

PSanec
PSanec napsal 10.04.24 v 16:26 10b.

Pěknej stroj, universál a je to Honda, jen super km.