Suzuki DR 400 (2002)

Vlastník pacco
Vloženo 22.2.2008
Aktualizováno 25.2.2008

SUZUKI DRZ400 2002 super nenáročné enduro jenom leju benzín

Zatím poznávám přesedlal jsem z dr350 a je to super lepší podvozek stabilnější výkonější a hlavně startér co při našich výjezdech často potřebuju laďák RP rozeta 51 vysoký hrazdy s podstavama jenom by mohla bejt o nějaký to kilčo lehčí jinak si jenom užívám.Máme se sousedem stejné tak srovnáváme a zatím hledáme rezervy v sobě,tak všem endurákům ať nám to jezdí líp jak loni Čúúúús Tom.

Vojta_WR-f
Vojta_WR-f napsal 08.12.09 v 21:13

Pekný foto

ACCERBIS
ACCERBIS napsal 03.04.08 v 10:34

Mám radost další žlutá kočička do rodiny.Dle fotek si v terénu i rozumíte.To má DRZ S si taky ráda zadrápe,enduro to miluje.Nevím o žáném moto KLUBU SUZUKI DR.Na webu jsem našel jen KLUB DR650.Fajn ale ta jízda na DR350-DRZ400 JE PŘECI JEN VÍCE HARD ENDUROVÁ.Navrhuji založit vlastní klub ENDURO DR PŘÁTEL.VŠICHNI MAJITELÉ JSOU TÍMTO VYZVÁNI,Dejme se dohromady a mužem společně pořádat enduro víkendy či společná učast na vybraných enduro hoby závodech.ROVNĚŠ TAKTO VŠECHNY DR-ENDURÁŘE ZVU NA ENDURO ZÁVOD O POHÁR LISÉ HORY-info najdete na vebu enduro.Přihlášky je třeba zaslat rychle,konání měsíc červen.Každý drkář,který uvítá moji myšlenku pro dobrou věc,prosím pište své postoje či názory na DRZS@seznam.cz

_JJ_
_JJ_ napsal 25.02.08 v 17:13