Suzuki DR 400 (2006)

Vlastník Lopp
Vloženo 21.6.2006
Aktualizováno 15.12.2012

DRko je dost dobrá mašina. Vystřídal jsem pár "civilních" endur od ED250 až po KLR650, ale suzuki mě vyhovuje nejvíc, zatím prostě super.

První dojmy - Jak jinak než skvělé .-))) věděl jsem do čeho jdu.

Cesty: Jezdím spíš "turistickým" tempem po blízkém i vzdáleném okolí. Na dráhu zabloudím jen občas, nejlepší je cesta do neznáma pokud možno ne po asfaltu.

Další info: DR-Z400S je motocykl pro enduro jezdce amatéry, kteří nehledají špičkové výkony vykoupené malou životností, ale spolehlivý a nenáročný stroj pro každodení použití

Suchá hmotnost 133kg (teď už asi o nějaký kilo míň), 40 PS, 39 Nm (dal jsem o zub menší pastorek a o 3 zuby větší rozetu) Docela pomůže jakýkoli otevřený výfuk, ale je to na zvážení, jestli těch pár Nm krouťáku za ten randál v lese stojí? Spotřeba se pohybuje dle převodu a terénu od 4 do 5ti litrů

Tak už je holka prodaná, ne že by jezdila špatně, za těch sedm sezon a 24tis. kilometrů to bylo spoustu radosti Ale změna je život, teď pošilhávám po něčem univerzálnějším (silničnějším), jako třeba XT660Z, nebo Versys650.

dzah
dzah napsal 15.12.12 v 11:08 10b.

Kráska na první pohled

Skalák napsal 02.08.09 v 19:52

dobrá motka! za deset

sima.
sima. napsal 31.01.09 v 21:05

pekna masinafandím crosny a endura jsou v mejch ocich nej a silny uz vubec

Nosound89
Nosound89 napsal 17.03.08 v 16:23

mno mít prachy tak jdu do ní taky ale každý si to nemůže dovolit... tvá fakt paráda