Aprilia SR 50 LC (2008)

Vlastník Mariboo
Vloženo 5.7.2008
Aktualizováno 5.7.2008

Aprilia SR 50 R Carb. Barevná úprava Spain´s No 1, obsah 50 ccm. Zatím pouze odstraněny restrikce.

Aprilku SR 50 Carb. jsem koupil letos v dubnu jako novou u firmy Moto-Toni Paskov. První dojmy byly smíšené. Líbilo se mi velmi kvalitní provedení všech detailů a vynikající celkový design stroje. Před koupí jsem se svezl ještě se stroji kymco a bezprostředně po té s Aprilií a i když jsem byl již rozhodnut pro Kymco Agility, tak jsem své rozhodnutí změnil. Bylo to prostě něco úplně jiného. Překvapila mě jen velmi nízká dosahovaná rychlost, okolo 45 km/hod jak do kopce tak i po rovince. Z kopce pod plným plynem max 50 km/hod.

Po ujetí prvních 500 km jsem nechal při první servisní prohlídce odstranit restrikce. Bylo milé, že servisní technik mi tuto možnost sám nabídnul. Celkem mě to stálo 1.600,- Kč. Že to bude takový rozdíl jsem opravdu nečekal. Nyní rovinka 70 km/hod, do kopce okolo 50 a z kopečka to jede 80 km/hod, kdy ručička rychloměru leží na doraz. Po odstranění restrikcí má skůtr úplně jiný zvuk . Předtím se jakoby dusil, ale teď radostně vrčí a mnohem lépe jde za plynem.

Spotřeba se pohybuje okolo 3,1 l/100 km. Na silnici se chová výborně, ale hrboly na lesní a polní cestě jsou velmi citelně přenášeny na jezdce. Musím pochválit ještě vynikající kotoučové brzdy. Zatím bez závad - velká spokojenost.

deimos
deimos napsal 08.04.09 v 21:50

Zdravím SR 50 LC,
na facebooku byla založena skupina motorkáři Ostrava, přidej se pokud máš zájem.
group.php?gid=43598112193