Aprilia SR 50 LC (2000)

Vlastník Beny1
Vloženo 5.8.2013
Aktualizováno 25.8.2014

Lehké a na 50ku dost rychlé italské přibližovadlo za rozumnou cenu.

První dojmy - Líbí se mi celkově zpracování motorky, která má spíše závodní charakter. Je to pěkné, rychlé šídlo do města a na popojíždění "okolo komína", které mi hned padlo do ruky. Co mě překvapilo? Asi ta docela solidní akcelerace a maximální rychlost.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky na naučení v provozu.

Doplňky na motorce - odříznuté slepé koleno (+10km/h)
jiné válečky

Průměrná spotřeba - 2.81333 l/100km

Jelikož jsem chtěl hned v 15-ti noty na malou motorku, tak jsem začal hledat nějaký ten stroj a jakmile jsem uviděl tento, tak jsem si řekl: ,,Ten musím mít!"

Jízda - Velice příjemná, zadek ze sedačky prakticky nebolí. Max. rychlost okolo 75 km/h po rovině a 85 km/h z kopce.

Brzdy - Jsou to jedovky !! Předek i zadek jsou kotouče, které výborně brzdí a když v 70-ti zamáčknete obě naráz, tak ihned stojíte na místě. Za brzdy jednoznačně palec hore.

Ovladatelnost - Jelikož tento skůtr váží necelých 110 kg, tak je asi jasné, že se dá ovládat jako kolo :)

Spolujezdec - Ten už takové pohodlí nemá. Sedět na zadní sedačce moc příjemné není, je to na tak na dojetí (max. 25 km).

Úložný prostor - Jedním slovem skvělý. V pohodě tam dám moji integrálku, kterou do ostatních skůtrů nenarvu.

Spotřeba - Když jedete prakticky pořád "pod plnym", tak okolo 3,5l/100km

Servis a poruchy - Já sám jsem najezdil necelých 1000 km a zatím vůbec žádné problémy, ale uvidíme po dalších kilometrech, snad to bude pořád v cajku.

Tonyny
Tonyny napsal 28.07.14 v 19:03 10b.

jasnejch 10 bodu taky jsem poridil a super

Nemůžu se dočkat taky :( :D
Jinak díky za komentář !

antony_2507
antony_2507 napsal 30.09.13 v 12:57

Supr přibližovadlo, taky jsem na takovém začínal a nemohl jsem se dočkat něčeho silnějšího :) za mě 10 a ať to jezdí