Cagiva Blues 125 (1991)

Vlastník Sekiš
Vloženo 11.8.2009
Aktualizováno 2.5.2024

Je to slušná 125tka, málo znamá.Je vyrobená v Česku ve fabrice ČZ.

První dojmy - . . .

Je to moje druhá motorka hned za fichtlem předtím jsem vlastnil MZ 150etz bez papírů, to mě hnalo si koupit jinou a tahle se mi hodně líbila. Narodila se v roce 1991 a byla obdivována jako prvni líbivý choppřik malé kubatůry. Svoji jízdou,motorem a pohodlím si mě získala!

Mám na ní ujetých fejst tisíc kiláčků,a nechala mě, jen jednou když jsem jel stovkou (naštestí počkala)když jsem zatáčel ve 30-20km/h tak se rozsypalo zadní ložisko,tak hurá pro vozík.Motor mám po kompletní GO kde jsem narval neuvěřitelný 10litrů, ale jede jak zamlada. Musel jsem udělat nový vzduchový filtr, nevěděl jsem jak tak jsem šáhl po sportovním (měl usát 500ccm)hovadina! nasadil jsem ho přímno na karbec a čudilo, dusilo a nejelo a ten kravál ze saní co šel no hrůza. Popár radách z kolegy mezi garážemi jsme došli k závěru že je to 2T a ten potřebuje lufta hned když zarvete za plyn, šel jsem do mototechny a koupil sací tuningový filtr (pro auta) z molitanovou vložkou ve tvaru hříbku, po několika úpravach Airboxu( aby tam vlezl) se mi ho podařilo namontovat a funguje skvěle a jede jak zplašená.

Co mě štve je to že mi začly dělat kravál zuby od předlohové hřídele,vyzkoušel jsem už všechno i výměna jehlových ložisek nepomohla.Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Pokud má někdo klikovku na přelisování nebo jen přecentrování, Sem sní !Problem z válcem, rýhy, nikasil?Nemusí to být taková tragedie.Nebo pokud někdo chce jen obyčejnou radu,pomůžu! Stačí napsat vzkaz.

DoktorARO
DoktorARO napsal 19.11.12 v 22:20

vypada jam malej Vmax

Rradek
Rradek napsal 28.06.12 v 19:56

Konečně jsem se dostal k hodnocení. Je vidět že tě to baví
a motorka je fakt pěkně udělaná,skvělá práce. Tak ať Ti slouží a díky za rady.

Sekiš
Sekiš napsal 16.10.09 v 19:06

Díky moc,vrámci možnosti pomůžu každému.

Marty--Mortimer
Marty--Mortimer napsal 15.10.09 v 18:47

Správnej motorkář,není pro Tebe problém pomoci a to se v dnešní době cení.Jen tak dál.

-Maras-
-Maras- napsal 08.10.09 v 18:58