Cagiva Elefant 125 (1990)

Vlastník patt22
Vloženo 1.11.2009
Aktualizováno 29.3.2010

Muj Elefantre,koupil jsem ho v peknem stavu,jsem s nim spokojenej,je to dobrej kompromis mezi cestou a terenem a je to jen o jezdci kam si s nim troufne.doporucuju.

Motorku sem privezl koncem leta skoro na podzim,byla uplne cela modra.Byl jsem z ni nadseny ale po 14 dnech se mi vysypala klec na pistnim cepu a uz to zaclo litat,poskrabanej valec i pist..jeste sem s tim chvili jezdil a pak sem nastesti sehnal cely motor protoze oprava by vysla jeste draz,cely motor byl za 3500 cca a valec zase 160.motorku sem chtel upravit i trochu vzhledove takze po zimnim zkouseni a ladeni sem s tim konecne na jare vyjej a zahajil sezonu s touhle krasnou cagivou kterou si myslim ze se mi moc povedla...na motorce je noveho:
\r
Pist,nikasil,loziska,plasty,zadni guma a spousta dalsich veci.
\r
Tahle motorka me naucila zatim nejvic ze vsech,naucil sem se ji umet zpravovat a to bylo potreba..mel sem asi 2krat rozpulenej motor protoze mi vzdycky neco odeslo ale nastesti mam jeste jeden motor takze dily akorat vymenuju zatim :-p...clouvek si s tim uzije spousty zabavy pokud chce jezdit a ma k tomu trosku vztah.

\r
Je to uzasnej pocit predjizdet vsechny 4takty za 80 000 s pocitem ze jim vzdycky muzete tak akorat zamavat s takovouhle starou kraskou . kazdej 16cti letej kluk by si to mel zkusit jaky to je jet rychlejc nez ostatni,je to bajecnej pocit,myslim ze se mi motorka odvdecila moc dobre.

\r
Uz sem s tim mel jednu nehodu,kamarad me srazil autem na poli...praskly chladic a kupa plastu.padal sem jak hadrovej panak.uz o5 chodim

\r
Kdybyste na tuto motorku cokoliv potrebovali tak napiste mam snad vsechno

SuperSic58
SuperSic58 napsal 30.03.10 v 22:01