Suzuki M1800 IntruderR2 (2009)

Vlastník Peterka72
Vloženo 4.2.2010
Aktualizováno 4.6.2021

Zakoupená v srpnu 2009 . Co napsat ? To samé , co u té první . Skvělá motorka !!!

Motorka koupena od Scooters Brno

První dojmy - Perfektní !!!

Doplňky na motorce - Výfuk a otevřené sání Cobra , padáky , panceřové hadice Goodridge , stříbrné lanka plynu a spojky , leštění a chromování alu kol u firmy Chrome Pros Plating v Texasu . Chromování zadní kyvky , kardanu a všech hliníkových dílu a doplňku . Uprava představcú řiditek a kryty předních tlumiču . Nová zrcátka , stupačky , gripy , diodové blinkry a další doplňky od firmy Küryakyn . Přešití sedel a opěrky u firmy DDT- Custom . Gipro včetně krytu . Montáž alarmu Scorpio a diodového podsvícení celé motorky . Xenon a zadní čiré diodové světlo . Širší přední 140/70 a zadní 260/40 guma Metzeler . A na delší cestování opěrka z nosičem a kufrem a origoš boční brašny a držáky .

Bohužel té první jsem si moc neužil , po třech měsících ježdění jsem sejmul srnu a introš musel do servisu . Po dvou měsících čekání na vyjadření pojištovny a servisu ohledně opravy jsem to už nemohl vydržet a koupil si druhou . Jak jsem psal už minule , M 1800 R je trošku něco jiného než jsme zvyklí u dnešních powercruiserů . Ten nadčasovej desing je tam vidět . I přes svoji váhu 350 kg a zadní gumu 240 mm. se ovláda perfektně . Horší je to na místě ,ale to je u těchto lokomotiv normální . Brzdy s GSX-R jsou perfektní , mohly by mít i ABS . No a motor 1800 obsah , 125 koní a krouťák 160 !!! K tomu není co dodat . Po vzhledové i jízdní stránce naprostá spokojenost . Mohu vřele doporučit !

Po dvou letech úprav jsem asi spokojen !!![img]http://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2012/25/91566_M1800R010.jpg

pkkaca
pkkaca napsal 07.01.21 v 18:22 10b.

Moooc povedený vetřelec

Eagleman
Eagleman napsal 16.10.20 v 16:55 10b.

Ahoj, tvůj mamut je super, je vidět, že tím žiješ. Rád bych znal podrobnosti k otevřenému sání Cobra, vypadá úžasně, rovněž o něm přemýšlím. Pokud najdeš čas a chuť, pusť nějakou informaci, není-li to tvé osobní tajemství.
Jinak 10, hezký podzim

T_N_T
T_N_T napsal 19.03.18 v 20:57 10b.

Je vidět, že sis s ní opravdu pohrál, až pojedu do Hanušovic na škopek, stavim se na panáka

cando
cando napsal 17.05.17 v 15:19 10b.

Skoro škoda s tím jezdit

suzik800
suzik800 napsal 17.04.17 v 09:50 10b.

Tohle provedení prostě ,,píše" krásná 10b