Suzuki M1800 IntruderR2 (2009)

Vlastník Topol
Vloženo 12.1.2012
Aktualizováno 30.5.2013

VTX 1800 je mrtvá,ať žije král!!!

První dojmy - Luxus

Při popisu mé bývalky VTX 1800 C jsem si koncem textu lehce povzdychl,že jako dobrá...ale M 1800 R mi vrtá hlavou čím dál tím víc.A za pár měsíců mi už hlavou nevrtá,protože je doma.Proběhlo pár srandiček v podobě 260 pneu vzadu,dochromování ptákovin,doplňky a prostě klasika,když je v zimě dlouhá chvíle.Ještě mám něco v plánu s řidítky a chci vyřešit výfuk.Jinak je to přesně to,co mi chybělo na VTX-prasácké hovado s pořádným balonem vzadu.Takže vzhůru do sezony 2012 a krátkou zimu.Všechny závazky vůči plánovaným úpravám dokonány...další hraní bude v zimě 2012 Duben 2012-odjety Poděbrady a několik vyjížděk,nic neupadlo,vše drží a o pozornost na benzínkách taky není nouze.Prostě mi dělá jen samou radost.Ještě že z mého pohledu na věc není kam jít dál,snad jen šlechtit a jezdit.Jízdní vlastnosti jedna báseň,260 zadní duma do krajů,stupačky ohoblovány jak zákon káže.Teď se koukám ještě po slušném batohu na delší cesty,pro jednoho bude bágl a tankvak stačit.Kufry ani brašny nepřipadají v úvahu,stejně jako plexi bych to na ni nikdy nepověsil.

marcel666vtr

Ďury1 napsal 08.04.12 v 00:05

Proste nadherna a jasnejch 10 bodu.udelal sis ji moc pekne

toša.
toša. napsal 12.03.12 v 17:03

čus topol introš je super za 10.b. chrom proušky je tvoje specialita že kawa bude mít také nový kabát,erbraš vypadá super tak se mrkni na just ride cz .diskuzní forum jsou tam návrhy tak v poděbradech