Suzuki M1800 IntruderR2 (2008)

Vlastník Bastian
Vloženo 24.9.2014
Aktualizováno 26.9.2014

Moc povedená motorka na kterou jsem si dokázal počkat. Přesně dle požadavků, které jsem o stroje takové kategorie očekával.

První dojmy - První dojem byl stejný jako se o Introšovi mnohokrát psalo, navenek ohromné pravěké zvíře, které se nemůže ani pohybovat, ale po nastartování a prvních metrech jízdy překvapení z lehoučké ovladatelnosti. To nemluvím o síle, která se rozechvěje pod zadkem. Není nic co by se dalo označit jako špatné. Motorka mi sedla docela rychle do ruky, původně jsem čekal, že nám to bude trvat déle.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil každému, kdo o ní uvažoval a nemohl se rozhodnout, zda něco jiného. Ale hlavně těm, kdo při jízdě myslí a nehohrozí silnou motorkou sebe a ostatní. Vím, že Introše jezdí i ženy a dokáží s ním bravurně manipulovat, tak záleží jen na vás. Z mé strany motorka na dlouhá léta. Čím víc jsem najel, tím víc jízda baví.

Doplňky na motorce - Začal jsem padáky, pak následovala opěrka, pokračoval jsem laďáky, nasledovaly držáky na brašny a samotné brašny na zakázku.

Do Introše jsem se zakoukal, už před lety. Nebylo pro mě nic lepšího a v okamžiku, kdy jsem se na něm projel bylo jasné, že nemůžu mít nic jiného.

Mám najeto cca 5 000 Km a není nic co by mi vadilo. Když se motor dostane do chodu pouze nastartováním na volnoběh tak se mi pokažde pomalu zastaví srdce. Brzdy jsou naprosto vyrovnané k váze celého stroje a nedá se stěžovat, naopak mě překvapilo jak motorka dobře brzdí. Podvozek může působit jako tuhý, ale k rázu takové motorky to patří. Zadní kolo a jeho šíře v zatáčkách vytvoří také nové pocity z jízdy, které na užovkách nenajdete. Spolujezdec si nestěžuje a je mile překvapen, že dlouhá jízda lze v pohodě zvládnout dokonce mi za jízdy usíná . Prostoru moc není, ale vyřešil jsem to brašnama na zakázku a nemůžu si stěžovat. Se spotřebou si člověk nemůže dělat starost, když chce jezdit neupjatě, ale zvědavost byla silnější a propočítal jsem to na cca 6,4 l / 100 Km. V servisu jsem byl jen na přezutí a pak se mi stala málá nehoda a prasklo mi lanko od spojky, jinak nic závažného.

Motorka se nejlépe cítí na silnicích, ale otestoval jsem jí i na lesní cestě v bahnu a podařilo se nám dorazit do cíle .

Pro cestování se Introš přímo narodil.

Drtikol82
Drtikol82 napsal 17.03.18 v 10:36 10b.

Dobrej Parník

jikov
jikov napsal 26.01.15 v 18:07 10b.

Krásná mašina,ať Ti dobře slouží a dělá jen radost.

dartanan1212
dartanan1212 napsal 18.01.15 v 21:40 10b.

Tak to už je vyšší level . Jasné ze 10.

bejkxxx
bejkxxx napsal 01.10.14 v 22:18 10b.

jasně, že za 10!

bejkxxx
bejkxxx napsal 01.10.14 v 22:17

super volba! přeju hodně spokojených kilometrů a vítej do klubu http://www.m1800r.cz