ČZ 125/516 (1983)

Vlastník m-a-r-t-a-k
Vloženo 10.7.2012
Aktualizováno 26.12.2013

Motor - 2T,vzduch,19,4 kW, 6 rychlostni

První dojmy - první dojmy super - druhy stroj ktery jsem si sam udelal a jezdila jak silena :-)

byla mi nabidnuta koupe "motorky" za 5000kc - motorka byla rozebrana na dily takze jsem nevedel do ceho vubec jdu, jestli je tam vsechno pohromade co potrebuju abych ji dal dohromady vubec atd... nakonec cely podvozek byla Suzuki RM 125 a motor byl u toho ČZ 125/516 ale taky uplne cely rozebrany... takze jsem opravdu nevedel jestli do toho jit a jestli tam vsechno vubec je. Nakonec jsem to vzal, rekl jsem si i kdyby to nebylo cely,mohl bych to prodat na nd. tak jsem to koupil, dal jsem to dohromady,abych popripade zjistil co tomu schazi. Nakonec opravdu bylo vsechno, dokonce i motor byl komplet, sice rozebrany ale i tak to bylo dobry. Jedine co bylo dobry, je ze jsem nemusel vsechno rozebirat a dat to do kupy protoze vse bylo rozebrany

- podvozek jsem komplet vycistil, nechal nastrikat, koupil vse nove, lizatka, loziska atd... plasty jako nove, nadrz strikla, nove gripy a podobne.. opravdu jsem ji dal dobre do cajku a motor tam vse bylo OK az na pist, ten se mi opravdu nezdal. Kupil jsem novy pist a udelal novy vybrus - rikam vam ze ta motorka letela jako blazen. Mel jsem s ni opravdu velkou radost, 1) ze vypadala opravdu zajimave a pekne, 2) opet motor ČZ 125/516 me vubec nezklamal, ale jako moje prvni ČZ tak i tato sla o dum dal.