Kawasaki EL 250B (1992)

Vlastník Neo2
Vloženo 24.3.2013
Aktualizováno 20.6.2015

No, není vlastně moje ale dcery, nicméně sem si jí víceméně vzal za svou.

První dojmy - Je to takový malý koťátko, 147 Kg, ovladatelnost super, do předpisové rychlosti utíká celkem svižně.

Sháněl jsem něco pro dceru do 25KW a tahle motka nás oba opravdu zaujala. Po přečtení pár recenzí, kde jí chválili pro její ovladatelnost, pro kterou ji mimochodem prý celkem dost dříve využívali v německých motoškolách, bylo celkem rozhodnuto. Problém byl spíše v tom že se k nám do Čech oficielně nedovážela, takže nabídka nebyla tak velká. Nakonec se ale povedlo a Eliminátorka jsme sehnali za celkem slušnou cenu, jako dovoz z Německa.
Jízda na tomhle stroji je celkem v pohodě, těch pár známých, kteří se na ní svezli, celkem překvapila její svižnost, možná proto že je to šestikvalt. Výletní rychlostí stíhá držet krok i se silnějšími stroji, horší už bývají návraty, kdy se jede takzvaně " na čas", tam už dech trochu ztrácí. Kamarádi si dělali srandu, že je v stotřiceti kilometrové rychlosti prý předjel někdo na mixeru. Aspoň tak to prý znělo.
Snad ještě jedna poznámka, motorka je poměrně nízká a vyšší postavy by měli problém se na ní složit a po delší cestě se zas rozložit. Nejsem žádnej čahoun ale po 500 km výletě je člověk celkem rozlámanej.

carlosac
carlosac napsal 24.03.13 v 21:17 10b.

Krásná klasika, mít na to papíry, hned to beru

Gripp
Gripp napsal 24.03.13 v 20:02 10b.

Fajnovej EL,sám mám něco podobnýho a na projížďky super .Přeji najeto hodně km bez problémů,u mě za 10 bludišťáků

istonbike
istonbike napsal 24.03.13 v 18:48 10b.

Krásný čtvrtlitrový Eliminátor,tenhle stroječek prý umí pěkně pádit pro dceru 10b s přáním pohodových kilometrů v sedle
Tatík měl dváckového Eliminátorka

fery251
fery251 napsal 24.03.13 v 18:28 10b.

Krásná motorka, nádhernej airbrush. Vedeš svou dceru příkladně... Může se přihlásit tady, už tam dvě ženy jsou: http://vulcanriders.xforum.cz/