Kawasaki EL 250B (1989)

Vlastník swess
Vloženo 25.4.2013
Aktualizováno 26.4.2013

Pohodový malý cesťák, ideální pro holku.

První dojmy - Koupil jsem ji pro svoji přítelkyni, protože moje Yamaha je pro ní příliš těžká a Baghira zase moc vysoká. A protože jezdila zatím jen na Simsonu a jednou se svezla na Africe, jsou na ni obě i moc silné. Je to sice jen 250, ale na pohled vypadá jako dospělá motorka :-)

Když jsem se na téhle malé Kawě svezl, připadal jsem si jak medvěd na koloběžce, ale pro holku je to ideální stroj. Lehká, krásně ovladatelná mašina s neuvěřitelně citlivým řazením. Oproti originálu jsem vyměnil přední lampu za dvojsvětlo. Předchozí majitel vyměnil originální výfuk za dva laďáky, takže motorka má i krásný zvuk. Na to, jak je stará má najeto jen 25tisíc a je ve slušném stavu.
Po zimě jsem ji sice nemohl rozchodit, takže jsem musel vyčistit karburátor, ale od té doby šlape jak hodinky. Proklínal jsem japonce, protože vyndat svíčky znamená sundat sedlo, nádrž a odšroubovat cívky. S karburátorem je to ještě veselejší, aby se dotahly gumy k filtru, je potřeba bednu filtru vyndat, což nejde pokud se nevyhodí zadní kolo.

Bony07
Bony07 napsal 22.08.22 v 22:47 10b.

fery251
fery251 napsal 25.04.13 v 21:15 10b.

Parádní strojovna

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 25.04.13 v 20:27 10b.

krásná Kawa gratulejšn