Hyosung GV 250 Aquila (2008)

Vlastník Bahrtos
Vloženo 29.5.2013
Aktualizováno 5.1.2015

Po dvaačtyřiceti letech za volantem jsem si udělal řidičák na motorku.Jako strojař obdivuji na cruiserech retro nádech a tak ve výběru Aquilka zvítězila.

První dojmy - Mám jihokorejské auto a tak neberu vážně připomínky prvních pěti značkových motocyklových nadšenců.Když počasí dovolí (letos zatím málo) tak dojíždím na mašince denně do práce a s babičkou na projížďky po vlastech našich.Paráda.

Motorku bych doporučil pro - Pro pohodouvou klidnou jízdu

Doplňky na motorce - Boční kufry ,opěrka s nosičem a zadním kufrem,rolka,plexi,přední a zadní padací rám

Zatím jsem na Aquilce najel patnáct set kilometrů.Kromě vrozeného strachu uklouznutí v zatáčce na mokré vozovce nemám jediný problém.Mám málo zkušeností ale jízda na mašině mě tankuje dobrou myslí,hlavně na opuštěných silnicích.Výkon je parádní.V každém kopci cítím zařazením pětky,jak kotelník přikládá a vyladěné výfuky to do okolí dávají znát.Spotřeba dovolí denního užívání a poloviční spotřebu od auta.Na motosrazech,na které jsem začal rád jezdit je přátelská pohoda i mezi motorkáři se značkami vyvolenými.Dělám si padací rámy dopředu se světly a také dozadu (babička má strach co s nožičkami až se položíme).Originál se mi nelíbí,dělám svůj návrh a nechám nachromovat.A další plánované vylepšení mě zaměstná ještě v důchodu.
Další zkušenosti napíši později.Zatím jsem moc spokojen a jestli mě při mé pohodové jízdě vždy Aquilka doveze tam kam budu chtít,tak jsem našel další lásku.
Ahoj motorkáři.Tak jsem udělal a namontoval padací rámy.Babička je spokojená,stále se mnou jezdí a já musím platit její útraty.Ale rád.Mám už najeté tři tisíce a zatím bez problémů.Tak ať se kola točí !!![
img=http://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2013/22/158586_C.jpg][/img]

fatman
fatman napsal 13.03.17 v 09:35 10b.

Gratuluju k motorce, k babičce a společnému ježdění
Motorka je hezká a prý i spolehlivá!Na pěkný klidný svezení 250 stačí a moc nezatíží...
Tak ať to jezdí
10bodů

Concionator
Concionator napsal 26.07.16 v 00:39 10b.

Vymazlená... A na pohodové projižďky opravdu výborná!

Saxn
Saxn napsal 05.01.15 v 21:16 10b.

Jedinečný stroj hodně radosti z cest

Drtikol82
Drtikol82 napsal 05.01.15 v 17:12 10b.

ricik13
ricik13 napsal 29.09.14 v 16:17