ČZ 250/513 (1988)

Vlastník
Vloženo 10.5.2004
Aktualizováno 6.6.2007

Prodam vybavu na motokross.... BOTY, HELMU, DRES ....... minimalne jete.... super stav. foto poslu meilem-----JIZ PRODANA.....za 18000KC.......Koupil jsem jí 1.5.2004,museli jsme jí seštelovat,nechtěla chytat a brutálně kopala, těď už je super, když se d

Zkušenosti: Mé zkušenosti:

V 11letech sem si začal od strejdy půjčovat babetu, krosil sem s ni na louce(jak to jen šlo), ve třinácti se naši rozvedli a máma si našla super přítele-má ho do teď. Ten měl na popojíždění do práce taky Bábu, tu už sem začal tahat do lesa a se svým kamarádem kterej měl Jawu 21 jsme podle motí krosily louky i lesy.
K 15nám sem dostal Suzuku x 90-byla převrtaná, takže sem určit pŕesně objem nemohl-ze zajímavosti je v rubrice SUZUKI enduro, červená- velice pěkná, tu sem prodal, šla někam za Ostrvu bez papírů za 10t, ty papíry si nechávám na 513.
Kdyz mi bylo 16, tedy v listopadu minulého roku jsme koupily
CZ 175-487 mám ji do teď, jezdim na ní na fotbal, dovezly jsme ji z Prahy zadřenou po bouračce s papírama za 1500KC, nejezdí špatně, ale je náladová, když nechce, tak nejede. Krosil sem s ni v zimě ve sněhu, dostala záhul, ulámal sem všechny blinkry, teď držej silou vůle na izolací pásce. Jinak je to velice spolehlivej stroj, má zadek z Jawy 350, a v zadu je 4.00 plášť. Jede tak okolo 110-115km-h.
250-513 jsem si koupil 1.5.2004 se vstupem do UNIE, byly sme pro ní až u Teplic. Super stroj 35PS.
Doufám že své zkušenosti obohatím......

David Ševčík 13.5.1987 nar. v ČESKÉM BRODĚ

Cesty: Zatim jen orám pole, nejaky louky, zatim takove seznamovani s motocyklem, chce to postupne.......... 250 je 250. Je to dlouho, ale po rozbahněný oranici je to něco zadek se pořád protáčí! Je to proste super stroj!!!!!! Zatim nic ale urcite prijdou, jednou ji protahnu i PRAHOU k babicce do Ruzyne. mestem po zadnim kole.

Cestopis: Jestli někdo bydlí nedaleko ČESKÝHO BRODU, tak v okruhu do 30km, tak ať mi napíše na meil a můžem pokrosit. Zatim zdar.

V nedeli 16.5. 04 dostala poprvy poradnej zahul, ikdyz zahul to byl spis pro me, jeste dnes me bolej ruce, musim rict, ze az na ty rozjezdy, kdy mi to 5krat chcipne, je to super, fakt kopce nezna, jakmile chyti ty spravne otacky, tak je nezastavitelna. Jel sem s kamosem kterej ma mustanga, NESTACIL mi musel sem cekat!!!! Mustang se v oranici ktera byla rozbahnena dusil, sam kdyby ta motorka umela mluvit, asi by mi rekla ze sem magor, premluvil sem kamose aby nejel po ceste ale semnou v poli, ze je to trochu mokry zjistil az na puli cesty v poli kdy polni cesta ujeta od traktoru koncila, ja sem si v tom liboval, bomba pocit kdyz se zadni kolo porad protaci, mustang se svym majitele prijel prehraty a i majitel nemel radost, myslim za byl nastvanej. Ikdyz sem na kamose musel porad cekat, tak to bylo stejne lepsi nez jet sam, kopce sem si par vyjel a rovinky a bahna si uzil taky dost.
Zdravim Radka a jeho (výkonného) mustanga.

18.6.2004 dnes jsem se chtel projet jen tak na pul hodky. Bohuzel kdyz jsem to nastartoval, tak se mi zasekla prevodovka, bude to asi ohnuta vidlicka razeni. Ikdyz nevim,jestli jsem to zavinil ja, nebo nekdo jiny kdo na tom jel, nemuzu nikoho obvinit, ale ja radim na teto motorce opravdu s citem! Z toho plyne , ze jiz motocykl nepujcim nikomu jinemu nez nevlastnimu otci, ktery ve vjetsine pripadu je taky mechanik.
Takze Vam vsem radim, jezdete jen vy,nikomu to nepujcujte!!!!
Mozna ze jsem to udelal ja, mozna nekdo jiny, ale je prece zbytecny kvuli tomu pulit motor, kdyz budu na 100% vedet ze sem to udelal ja, uz me to aspon nebude tak srat! Zdravim a at to jezdi.

Další info: Chci KAWU ZXR 750 s tp 25KW a pak nekdy v budoucnu ucrite ZX 7R ale v endurech bych nepohrdl ani KTM exc 250 nebo 2T 380ccm ma 65PS nevim..., mozna by byla na prodej, jeste nevim, spis byh ji prodal na jare. Ale to se jeste uvidi, ikdyz penize sou potreba a ninja taky.

Reportáž: Přestavba:
Provrtal sem novy diry do preniho blatniho blatniku Honda CR, abych to tam dal, maska tam sla v pohode, packy rychlopal sli dobre, kryty na ruce, drzaky jsou z hlinikoveho plechu netreny chromovou barvou, dop riditek sem navaril matky, gripys ty tam nechtely vubec jit, byl pouzit JAR na nadobi, zadni blatnik, to bylo hrozny, horni uchyceni jeste slo, ale to druhy byl porod, vrtackou sem vyvrtal diru do plechu na filtr, nechtelo se mi to totiz vyndavat, jeste me ceka proriznout zadni blatnik abych tam dal sedlo a nadrz bude ta nejvetsi pakarna, jeste me ceka hromada prace, a bocni pladty z hondy CR budou taky hrozny to tam davat.

Rebel83
Rebel83 napsal 01.12.12 v 07:40 10b.

Pěknej stroj

napsal 13.04.05 v 19:14

Srouby mi vyndaj teda az v breznu 2006, myslim si ze tak v to zari by to slo. Zatim nemuzu jeste ani chodit, ale nejsem pesimista, takze az budu moct ozvu se a nejak se dohodnem.<br />
<br />

napsal 11.04.05 v 21:31

JO SLEZEM SE KUPIL JSEM SUZU RM 250 RV. 94 TAK ZAKROSIME

napsal 29.03.05 v 19:20

Ja mam doma ted akorat rozmlacenou jawu 350-639, a rozdrcenou nohu ve ktery mam srouby, napalil sem to totiz v Ceskym Brode v 80kmh do lampy. Ale urcite se muzem dohodnout na nekdy jindy, kdyztak mi dej vedet na mail, a nejak se dohodnem.

napsal 11.03.05 v 12:55

Čus hele bydlim v mnichovicích to je ani né 25km od Brodu někdy pojezdíme zdar<br />