Husaberg FE 570 (2009)

Vlastník čezetdolf
Vloženo 19.6.2014
Aktualizováno 25.8.2014

husaberg byl muj sen a sny se mají plnit :D Jinak po první projížďce se mi třepali nohy a říkal sem si "co je to kurva za stroj" :D

První dojmy - Tak sem se rozhodl přidat i svou motorku kterou už mám sice nějaký pátek. Motorka mi velice rychle přirostla k srci je prostě skvěle ovladatelná a ten zátah je naprosto brutální :D

Tato motorka je přesně to co jsem si představoval. Můj požadevek byl lehká váha a velký výkon a aby splňovala 35kw (v papírech má 8.4kw :D).Na motorku sem přesedal z Yamahy Xt 125x a je to ohromnej rozdíl. :D Sice není to nic na cestování nebo hoňění maximálky. Na rovinkách je to nuda, ale jak se dostane do zatáček nebo do lesa tak začíná pravá zábavat. Je to kladivo co se nezalekne se před ničím. Výkon byl pro mě zatím vždy dostačující a nikdy mi nechyběl :D Jediné minus je pro mě urdžba a částečně spotřeba na to sem nebyl z XT vubec zvyklý xt žralo 3l na to toto si bere skoro 3x tolik když jedu na "slušňáka" :D

+výkon
+podvozek
+váha
+zvuk

-udržba

mike125
mike125 napsal 23.03.16 v 22:02 10b.

čau, prosím tě jakou tam děláš údržbu?? Já jsem za půl roku kromě vyměnění oleje na to velice ani nešáhl a šlape jak hodinky

sparcogti
sparcogti napsal 02.01.15 v 10:21

čezetdolf
čezetdolf napsal 22.06.14 v 20:41

díky jo to by byla dobrá sranda musím něco sehnat, ale škoda že je to tak drahý

KarlZ750
KarlZ750 napsal 22.06.14 v 07:57 10b.

Paráda ještě sehnat motárdy a bude se zlobit i na asfaltu

čezetdolf
čezetdolf napsal 21.06.14 v 20:17