Husaberg FE 570 (2011)

Vlastník Franták98
Vloženo 10.3.2015
Aktualizováno 11.3.2015

Husaberg fe 570 supermoto, co dodat. Raketové kolo .

První dojmy - Je to kolo s motorem, vzteklím motorem. 1,2,3 zbrkle nekroutit zápěstím. Je to takovej neposednej lotr, pořád se to musí říďit. Přesně tak jsem si to představoval :-) .

Mam to na lítačku kolem komína a po sezoně ježdění hlavně na vyblbnutí na okruhu.

Je to zábava hned po nasednutí, ale v provozu po ohřátí pneu je z řiďiče strašnej hajzl, jinak se na tom ani nedá jezdit . Štěstí že mam uzavřenou přilbu a není poznat že na tom nekraví 18letej kluk. I když jedu 50 a motor se jen tak poštěkavá tak po městě jse mě snad ještě nestalo aby někdo vlez na přechod a v klidu si šel, všichni poslušně čekaj až zastavim a pokynu že je volno. Jako kdýž jede delegace .

Ostrej stroj si taky žádá servis a pak je z něho vysněnej a spolehlivej kamarád.
Každej kdo má motorycky v pořádku obě horní končetiny a útočiště v podobě garáže s nářadím to zvládne. Navíc, kdýž ma moje žena PMS není nic lepšího než si zalézt do garáže a dělat servis.

Hlavně nedat na keci prodavajícího a po převozu hned vše do detajlu projít , včetně motoru. pokud nejsou zkušenosti požádat odborníka o zasvěcení. Pak není žádnej problém, Husaberg je držák.

Jízda , motor, brzdy, podvozek a ovladatelnost? Je to čistokrevnej závoďák vše zvládá na výbornou pokud pilot stíhá.

Přes zimu jsem to v rámci údržby a go motoru poladil k obrazu svému.
stříkání rámu, kol,polepy + oprava nebo výměna všeho co utrpělo při nějakém tom pleskanci újmu.

Lukas_yyc
Lukas_yyc napsal 31.12.19 v 17:02 10b.

Parádní mašina! Sám stavím svoji a nemůžu se dočkat solidního počasí!

Mr.Dreamer
Mr.Dreamer napsal 05.05.19 v 01:29 10b.

No sakra, tohle je krásnej kousek a ještě takový kousek od Mýta .

Krčmi
Krčmi napsal 24.04.16 v 20:45 10b.

Zdar, krásnej Berg. Nejspíš jsem tě už párkrát viděl a ani jsem se nestačil ohlížet. Fakt paráda tohle vidět na živo!

kubajs157
kubajs157 napsal 11.04.16 v 21:50 10b.

pořádný kladivo

Franták98
Franták98 napsal 03.12.15 v 15:22

Ahoj, všem děkuji za pochvalu. Moc si toho cením