Suzuki GSX 1200 (2000)

Aktualizováno 23.4.2014

Deník motorky
Nalezeno 22 záznamů

• Vsetínsko a Slovensko

Návštěva přehrady Bystřička a na Slovensku obce Stará Bystrica, zajímavé svojí architekturou a orlojem.

Vloženo: 29.01.2012
    Uskutečněno: 20.08.2011
  • Jeseníky, přehrady, Rejvíz

Červencová vyjížďka s bezva partou do Jeseníků. Průjezd okolo přehrady Kružberk, Slezská Harta a návštěva Rejvízu.

Vloženo: 28.01.2012
    Uskutečněno: 09.07.2011
  • I. mimorepubliková - 2011

V neděli po obědě jsme s kolegou vyrazili z Moravy na Slovensko projet si serpentýny na Pezinskou babu. Pak následoval přejezd do horního Rakouska okolo vinařských oblastí a opět přejezd už do vlasti na Mikulov a domů.

Vloženo: 09.05.2011
    Uskutečněno: 08.05.2011
  • Czech Bikers Restart Zlín

V sobotu se konalo zahájení motorkářské sezóny ve Zlíně před Velkým kinem. Sjelo se okolo 440 strojů, velký vliv na tak hojný počet mělo určitě hezké počasí, ikdyž vítr byl opravdu silný. Ve 13:00 byl sraz a v 13:15 kol

Vloženo: 10.04.2011
    Uskutečněno: 09.04.2011
  • Plexi Givi Airflow AF49

Jezdím bez štítku, kratší trasy. Na delší trasy jsem používal větší štítek dalo by se říct ve zmenšeném custom provedení. Bohužel jízda s ním byla horší než bez něj. Odpor vzduchu se sice ve vyšších rychlostech snížil, a

Vloženo: 07.04.2011
    Uskutečněno: 07.04.2011
  • Ochrana kluzáku předních vidlic

Doplnil jsem kryt kluzáku předních vidlic. Nepoužil jsem černý plastový, ale kovový chromovaný. Esteticky vypadá velice dobře, pouze při razantním brždění má snahu se při propružení dotýkat spodních brýlí. Uvidíme co na

Vloženo: 04.04.2011
    Uskutečněno: 03.04.2011
  • Závaží Kellermann LS classic V200

V nedávné době proběhla na mé grafitce výměna řidítek a s tím jde samozřejmě ruku v ruce i výměna závažíček. Originální těžké černé Suzuki se mně líbily a dlouho jsem opět vybíral nějakou náhradu. Závažíček je nepřeberné

Vloženo: 04.04.2011
    Uskutečněno: 02.04.2011
  • Širší řidítka

Inazuma dostala širší řidítka. Když jsem měl originály v délce 68 cm, tak jsem při delší jízdě pociťoval pobolívání v pravém zápěstí. Nějak mně ta originální řidítka nesedla. Rozhodl jsem se pro řidítka širší. Výběr padl

Vloženo: 03.04.2011
    Uskutečněno: 01.04.2011
  • Servis po zimním spánku

Po týdenním "lázeňském" servisu je INA doma. Proběhla výměna motorového oleje a filtru, výměna DOT4 jak v brzdách, tak ve spojce, výměna origo vzduchového filtru + montáž širších řidítek. Dále klasicky promazání lanka sy

Vloženo: 01.04.2011
    Uskutečněno: 31.03.2011
  • Reflexní polepy kufrů

Z důvodu bezpečnosti a lepší viditelnosti při jízdě s kuframa v noci jsem je polepil reflexní fólií. Fólie je ve dne černá, čímž nijak nenarušuje vzhled kufrů, ale v noci po nasvícení svítí bíle. Fólie je samonalepovací

Vloženo: 23.07.2010
    Uskutečněno: 23.07.2010
  • Kufry GIVI E45NJ

Koupil jsem boční kufry Givi E45NJ. Pro mě osobně jsou to nejpovedenější kufry v nabídce značky. Prostorné, dizajnově skvělé bez zbytečností. Kufry jsem nacvakl, udělal kontrolní jízdu. Neuletěly. Horní Givi je specielně

Vloženo: 04.07.2010
    Uskutečněno: 04.07.2010
  • Boční nosiče FiveStars

Boční nosiče jsou kompletně připraveny na montáž na mašinu. Na netu jsem hledal nákresy a postupy přesného postupu montáže a na můj typ jsem našel pouze postup s výpisem potřebného spojovacího materiálu pro horní nosič.

Vloženo: 04.07.2010
    Uskutečněno: 03.07.2010
  • Boční nosiče FiveStars

Každý jistě zná jaký je to pocit, když se pro něco rozhodnete a nemůžete to sehnat. Od loňska chci boční kufry na Inazumu. No a logicky se nabízí myšlenka na jaký nosič kufry namontovat, když konstrukčních řešení je toli

Typ: Koupě
    Vloženo: 03.07.2010
    Uskutečněno: 02.07.2010
  • kufr Givi

Po dlouhém hledání a schánění se mně podařilo získat můj vysněný kufr na topcase. Je to Givi E35 Traffic II systému Monokey. Tento kufr mně jako jediný rozměrově pasuje na vrchní nosič Fivestars. Širší z důvodu konstrukc

Typ: Koupě
    Vloženo: 24.06.2010
    Uskutečněno: 22.06.2010
  • STK

Proběhla STK v Kunovicích. Po přijetí jsem hned zaplatil obnos 350 kc pro státní aparát, zajel s Inou do "tunelu" jak já s oblibou říkám. Technik už od pohledu starší machr přišel a zavelel - otoč ty řidítka ať vidím na

Uskutečněno: 25.05.2010
  • První mimorepubliková

Kámoš si pořídil nové cestovní enduro, tak jsme se domluvili na nedělní vyjížďce. Po obědě jsme vyrazili směr hodonínsko a pak na Slovensko přes Holíč, Brezová pod Bradlom,Vrbové, Pišťany, Myjava, Nové Mesto nad Váhom.

Uskutečněno: 23.05.2010
  • Žehnání motorek - Vacenovice

Letošní první sraz, kterého jsem se účastnil byla akce Žehnání motorek - Vacenovice. Z našeho okolí se nás postupně posbíralo asi 7 strojů a po cestě se přidalo dalších 5. Akcička to byla výborná s účastí okolo 250 moto

Typ: Sraz
    Uskutečněno: 18.04.2010
  • Zásuvka 12V

Dnes jsem namontoval zásuvku 12V pro napájení navigace, mobilu atd. Zásuvka je od firmy SW-Motech a je napojena přes pojistku 5A přímo na akumulátor. Umístena je v podsedlovém prostoru.

Vloženo: 05.04.2010
    Uskutečněno: 05.04.2010
  • Servis po zimě a příprava na sezónu

Dnes proběhl u Fleka servis Inazumy. Výměna oleje a filtru, výměna oleje v předních tlumičích a výměna ložisek v krku řízení + kompletní servisní kontrola. Je to už v pořadí druhý servis od koupě Iny. První jsem zařizov

Vloženo: 01.04.2010
    Uskutečněno: 01.04.2010
  • Tankvak Bags Connection - QuickLock system

Loňskou sezónu jsem si pořídil spíše z nouze (abych měl aspoň v něčem vozit drobnosti) a taky z důvodu nízké ceny magnetický tankvak o objemu 8 litrů. Motodetail Citybag. Loni tedy vcelku splnil to co jsem od něho očekáv

Vloženo: 23.03.2010
    Uskutečněno: 23.03.2010
  • Montáž držáku a pouzdra navigace

Dlouho si pohrávám s myšlenkou montáže navigace na mašinu. Loni jsem vozil navigaci v tankvaku v pouzdře na mapu pod slídou, ale nebylo to to pravé ořechové. Hlavně co se týče bezpečnosti. Jelikož v tankvaku je navigace

Vloženo: 23.03.2010
    Uskutečněno: 22.03.2010
  • První vyjížďka v roce 2010

Jelikož jsem tento týden zaznamenal zvýšenou aktivitu dvoukolového druhu s motorem a dnes bylo pěkné počasí a cesty suché, rozhodl jsem se také pro první projížďku po 6ti měsíčním zimním spánku mé Inazumy. Zimní spánek

Vloženo: 20.03.2010
    Uskutečněno: 20.03.2010