Kawasaki ER 6N (2009)

Vlastník Indian82
Vloženo 10.6.2017
Aktualizováno 27.10.2017

Živá a zároveň se dá jet i klidně a potichu.

Suzuki GSR 600: Nakonec kawa padla do oka lepe a je dvouval

První dojmy - První dojem, wow. Krásná, lehká a lehce chytne dech pro nutnou potřebu a zas se naopak dá jet potichu, jezdím brzo ráno z garáže a nevzbudím ani jedno dítě :))

Motorku bych doporučil pro - Rozumnému motorkáři, který nepotřebuje 150kw, ale zase nechce jezdit jen na fechtlu

Doplňky na motorce - Závažíčka, podblatníček, gipro

Je to krásný naháč se super projevem, jak zvuku, tak i jizdou. Měl jsem trochu obavu při přechodu z 22kw na 53kw, ale když má člověk rozum, tak to jde krásně. Lehce se ovládá a posed taky vypadá podle prcků ok.

Jinak na mazlovi jsem pár set km už najel a jsem nadmíru spokojen, uchvácen. Je to super svezení, do zatáčky jde sama, nádherně se nechá naklopit.
Po pořízeni a klasické výměně náplní jsem pořídil i komplet novou sadu gum, předek i zadek - pirelli diablo rosso III - musím říct, že jsou super, uvidím jaký bude nájezd.
Další doplňkem na motorce je gipro, zapojení je snadné a stačí si jen pohrát s natažením kabelu a zapojit do konektoru pod sedlem.

Tuhle sezónu jsem moc nejezdil, ale motorka je poslušná kráska. A když už je čas se projet a vzít to cestama, kde to člověk zná a je krásný asfalt, tak se er6ka umí rozohnit, motor jede krásně, v nižších otáčkách je poznat ten dvouvál, je to utřepané a chce to mít raději o kvalt dolů a dostat to do lepších otáček.
Celkově jsem zatím s motorkou velmi spokojený, i po uklidnění se z takové té úvodní radosti, že táta má novou hračku a všechno je perfektní, musím řict že projev a chováni motorky je klidné, ale i ten ďábel tam je schovaný. Ikdyž sem udělal na cestě chybu a v další zatáčce sem to dostal vyžrat, tak mě mazel pomohl, brzdy a stabilita při prudkém brždění v náklonu je perfektní.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 14.06.18 v 10:55 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 10.06.17 v 17:25 10b.