Honda CB 500F (2015)

Vlastník Franko82
Vloženo 2.7.2016
Aktualizováno 9.9.2016

Takhle nějak má vypadat alespoň podle mě absolutně přesný zásah do černého. Moderní design, zábavné svezení s výbornou ovladatelností a tak akorát velkou porcí síly.

Motorka koupena od FIRMA:DENAR (Kosmonosy) - Prodejce mi vše ochotně předvedl a vysvětlil. Mohu doporučit.

První dojmy - Poprvé když jsem ji vyděl na fotografii tak mě nadchla. Poté co jsem se byl podívat "na živo" mě přesvědčila o koupi. A udělal jsem dobře. Motorka mi sedí ze všech úhlů.

Motorku bych doporučil pro - Začínající motorkáře skupiny A2

Doplňky na motorce - ukazatel zařazené rychlosti, diodové blinkry, držák na GPS, telefon.

Honda CB500F je zkrátka téměř dokonalá ve svém určení pro začínající řidiče, ale nejen pro ně. Jezdím na ní už nějaký ten pátek a zatím jsem nenašel žádnou chybu. Možná jen, že chybí ukazatel zařazené rychlosti, což jsem si dokoupil. Co se týče ABS, nezasahuje vůbec do jízdy, jen v případech opravdu nutných.

Cébéčko je vhodný jak do města tak i mimo něj. I ta rozbitá okreska ji nedělá žádný problém. Nárazy takřka necítím, ani nepříjemné vibrace.

Cestovat se dá i se spolujezdcem. Doporučuji ale jen krátké vzdálenosti, po delší době v sedle, začínají brnět nohy… Možná, je to jen mojí výškou něco málo přes 180 cm protože spolujezdkyně se 160 cm nemá s tím žádný problém.

Se spotřebou opravdu mile překvapí. Průměrná spotřeba je totiž jen 3,5l / 100 km. A to i se sportovním stylem jízdy.

Je to prostě motorka vyrobená přímo pro mě. Nenáročná, lehká ovladatelnost a poměrně i svižná.

Haňule76
Haňule76 napsal 26.11.16 v 17:57 10b.

Super volba mám ji doma taky a maximální spokojenost

Franko82
Franko82 napsal 07.07.16 v 08:39

Děkuji jj přesněji v Ploužnici

Luba98
Luba98 napsal 07.07.16 v 00:41 10b.

Nádherná tys byl v Ralsku?