Yamaha YZF-R3 (2016)

Vlastník Zajko88
Vloženo 30.4.2017
Aktualizováno 30.4.2017

Super začiatočnícka motorka. Ľahko ovládateľná. Pohodlný posed aj na dlhšie trasy :)

První dojmy - Prvá jazda bola krátka, ale radosť a eufória z nej poriadna. Neodvážila som sa ísť hneď medzi autá, vozila som sa po parkovisku, ale úsmev musel byť vidieť aj cez prilbu :)

Vysnívaná motorka...láska na prvý pohľad. Že existuje som zistila v apríli 2015 a o rok v apríli 2016 som mala už aj vodičák a motorka stála v garáži. Volá sa Ela :)

V auguste som sa rozhodla, že si spravím vodičák na motorku, tak som sa prihlásila do autoškoly a tešila sa na prvú hodinu. Teória nebola až taká zaujímavá, keďže vodičák na auto už mám, ale opakovanie je matka múdrosti, tak nezaškodilo počúvať. Po pár hodinách sme si začali plánovať jazdy. A jedno pekné ráno mi volá inštruktor, že sa mu uvoľnilo miesto na poslednú chvíľku, že či nechcem prísť. Jasné, že áno. Zbalila som si veci, sadla do auta a šla do autoškoly. Vysvetlil mi čo a ako, sadli sme na motorku a vyrazili. Myslím, že mi to nešloaž tak zle. Zvládla som to v pohode a každá ďalšia jazda bola už len lepšia. Aj tú na skúškach som zvládla, takže vodičák bol a už len počkať na jar.

R3 som mala vyhliadnutú. Chcela som ju, len som si na ňu chcela skúsiť sadnúť, tak som sa vybrala s mamčou na moto výstavu do Ba. Ale YAMAHA na výstave nebola, takže sme s mamčou zašli do YAMAHY a tam som si na motorku sadla a zaľúbila sa ešte viac :)

Keď som našla zlacnenú úplne novú R3, nebolo nad čím váhať. Taakže motorka objednaná a už len čakať, kým príde. Prišla, šla som pre ňu, na dodávke a hneď na druhý deň prihlásila, nech sa môžem čo najskôr voziť.

Prvé kilometre boli opatrné, ale postupne sme sa zoznámili a zvykli si na seba. Na začiatok stačili kratšie trasy, neskôr som sa odvážila ísť aj ďalej.
Stále je to lepšie a lepšie a ja sa vždy teším, keď vyrazím do garáže za ňou a na výlet.

Posed je pohodlný. Ľahko sa ovláda. Nieje ťažká. Myslím, že ideálna pre začiatočníkov

context
context napsal 08.07.22 v 17:49 10b.

Pěkná mašina přeji hodně najetých km bez nehod a kolama jenom dolů

Miklasek
Miklasek napsal 06.11.18 v 17:11 10b.

Pekná mašina Mám pocit, že sme sa už dakde v TN míňali. Tak nech robí radosť

Zajko88
Zajko88 napsal 06.04.18 v 14:17

Ďakujem krásne :)

Joe_Joe
Joe_Joe napsal 17.09.17 v 15:20 10b.

Krásna moto, no a majiteľka tiež Veľa šťastných kilometrov a snáď na nejakom zraze

storm.fire
storm.fire napsal 05.05.17 v 13:35 10b.

..krásné..