Suzuki GSX 1400 (2002)

Vlastník Bicman
Vloženo 5.9.2017
Aktualizováno 10.2.2018

No, to je jiný povoženíčko, než na HD...ono to i jede a hlavně to i brzdí :D

Honda GL1500 GoldWing: Měl jsem 3 GW a z toho dvě 1500. Spokojenost byla a chci se k nim určitě vrátit, ale člověk prostě zkouší a zkouší :)

První dojmy - První dojem byl wow, krásný stav, nikde ani škrábaneček. Zprvu se mi nezdálo sedlo a nastavení podvozku, byla jakoby nakloněná dopředu a tak jsem byl celou vahou na rukách. (vyřešeno viz popis)

Motorku bych doporučil pro - Vyšší člověci a cestovatelé :)

Doplňky na motorce - Plexi, padáky, 3x kufr, USB

Změna je život a tak jsem šel zase jednou do rejžovaru s názvem GSX 1400. Oproti HD se na tom samozřejmě sedí a jede úplně jinak, vlastně všechno je jinak. Ta asijská věc jede, akceleruje a dokonce i brzdí !!! Jak jsem psal v prvních dojmech, byl problém s podvozkem a ten se vyřešil u Georga Vangelase, který mi podvozek nastavil a už je to OK.
Hned ze startu jsem ji dokoupil pár doplňků: kufry, padáky, plexi, USB, a tomtom rider 450. Udělali jsme v servise Vangelas výměnu všech kapalin..
Časem zase budu připisovat...
10.11.2017
No, tak něco jsem najel a můžu říct, že moto jede velice hezky, ale asi to není nic pro mě. Já su prostě chopperař a nebo goldwingář. Prostě jsem poznamenanej těžkýma věcma, který nebrzdí, nejedou a dají se všelijak kurvit doplňkama :)
Tahle rejže jakoby furt nutí za ten plyn zabrat a na to mám malé sebevědomí a mám se rád... :)
26.1.2018
Po debatě s manželkou, kdy jsem byl seřván, že jsem do toho investoval nemalé peníze a svezl ji dvakrát, jsme se rozhodli ji prodat a koupit zase GW. Ten nám prostě seděl nejvíce.
Takže je k prodeji.

10.2.2018 Prodáno pánovi v černé bekovce na Slovensko. Tak ať slouží dobře. Já jdui hledat GoldWinga :)

Čadil
Čadil napsal 08.12.18 v 21:09 10b.

TomyNav
TomyNav napsal 30.09.17 v 21:55 10b.

Krásná!! Jak jinak u tohohle kusu železa! Hodně šťastných kiláků.

JirkaCL
JirkaCL napsal 05.09.17 v 20:21 9b.

Krasavice,ať slouží.