Yamaha MT-07 (2019)

Vlastník Kaliy95
Vloženo 21.4.2019
Aktualizováno 21.4.2019

Jednoduše život na dvou kolech. Od 125ky po nynějsí 700ku :). Tak uvidíme co bude dál.

Motorka koupena od FIRMA:Yamaha Kabourek Motoshop (Písek)

Honda CB 500F: Yamaha je živější ale zároveň odpustí hodně (porovnávám s verzí 35kw)

První dojmy - Láska na první pohled.. nebo možná spís posez? A projetí :). Po dlouhé době za řidítky a odpustila hodně :). Lehká - do zatáček se nechá hezky vyvézt a neprokluzuje. Je to živel. I ve verzi 35kw (čehož jsem se trochu bála) stačí vzít trochu za plyn a ujedete ze všeho :). Ani 1200ka na rozjezdu nestačila :)

Motorku bych doporučil pro - Ideální pro každého kdo si chce užít trochu zábavy a nebýt pozadu. TOP pro holky ale ani pánové (pokud nemají 2 metry) se na ní poskládají. Ideální i pro začátečníky - odpustí hodne chyb

Doplňky na motorce - Hefty
Padáky
Lámací páčky rutan
Tmavé sportovní plexi
Designový držák SPZ na krátko

Dlouho jsem přemýšlela co bude po Hondě CBR 125R jako další. S řidičákem A2 přicházelo v úvahu několik variant. A to buď něco do 35kw a nebo taková kterou budu moct nechat zavřít a motivovat se k dodělání Ačka (což samozřejme vyhrálo).
No a pak už následovalo zkoušení a zkoušení a zkoušení. (Cb500f, Er6f, vstorm, sv650s, mt09, tracer, supertenere, tiger...) věcně:
Pokud chci pohodlně dosáhnout na zem za jakékoliv situace a to i přesto že mých 170cm není nijak málo - a nechci snižovat což považuju za ne moc dobrej způsob - tak potom je to jedna z nejlepších variant. Pro holku ideální... stejně tak jako nízká váha a oboje dohromady ji pro mě dělá dobře ovladatelnou i v horších podmínkách oproti jiným vyzkoušeným. Je to hezká hračka se kterou se dá asi cokoliv, s trochou vůle i malinko pocestovat, ale pořád to bude naháč co patří na silnici. Na výmolech si vymlátím zuby a o hledání posezu nemluvě po pár set kilometrech. Ve dvou sice ozkoušeno, jet se dá, motorka to zvládá s přehledem nicméně spolujezdec si moc pohodlí neužije dtejně jako na jakékoliv jiné tohohle typu, ale rozhodla jsem se, že si chci užít trochu zábavy, malinko procestovat ale cesťáka primárně možná později.
Oproti sv650s která pro mě byla velkých favoritem dodává mnohem větší jistotu, je plynulá, pořád ji mám pod kontrolou ale když ji chci zatáhnout tak předvede hodně. U SV jsem bohužel ve všech techhle věcech byla zklamaná.
Kufr jí moc nesluší ale pod sedlo se snad nevejde sni lékárnička, takže to vypadá na tašku na sedlo, nebo tankvak.
Co je krása je spotřeba, bez nějakého úsporného stylu jízdy se drží pořád kolem 4l/100 a na jednu nádrž tak není problém ujet před 300km což je hodně slušný na to že de nejedná o cesťák

jawatar
jawatar napsal 04.04.20 v 11:02 10b.

VendyCBR
VendyCBR napsal 14.05.19 v 13:59 10b.

Čadil
Čadil napsal 26.04.19 v 23:02 10b.

gratulace

hergod
hergod napsal 23.04.19 v 12:35 10b.

Nate72
Nate72 napsal 21.04.19 v 09:09 10b.