Daelim VL 125 Daystar (2003)

Vlastník JuRasH_
Vloženo 7.9.2019
Aktualizováno 7.9.2019

Nečekal jsem od toho zázraky ale moto mě mile překvapila.

První dojmy - První dojem byl, že motorka je opravdu obrovská na svůj obsah. Jezdil jsem do té doby jen na Pionýrovi nebo na Simsonovi, teď když přesednu na jednu tady z těch tak si připadám jak na kole a při jízdě se musím smát.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych ho všem co chtějí mít pocit velké motorky.

Doplňky na motorce - Brašny, přední rolna, třásně na páčkách, plexi, držák telefonu, opěrka spolujezdce

Vybral jsem si ho protože mám rád choppery a velké motorky. Ačkoli je motorka na svůj obsah dosti těžká (asi 175kg) tak je na 10KW docela živá už od spoda. Vzhledem je to opravdu velký a pohodlný chopper. Ani na dálnici si nepřipadám jako brzda. Maximálka je asi 110-115km/h. Tlumiče snesou i horší cesty, ale jezdit s tím po zacpaném Brně byla fakt hrůza takže bych doporučil na delší cesty. Motorka je dost dlouhá a těžká takže se to podepíše na ovladatelnosti, chce to už nějaké zkušenosti. Spolujezdec má velké pohodlí pokud moto disponuje opěrkou. Úložný prostor je docela mizerný takže bych doporučil minimálně tu přední rolnu. Spotřeba při kombinované jízdě je cca 4,3L/100km. Servis jednoduchý (brzdovka, olej, řetězovka) ale ostatní náhradní díly jako jsou plasty atd. nejsou v ČR k dostání. Naštěstí co se týče těch běžných spotřebních věcí tak ty lze snadno koupit a ani ne moc draho. Zatím bez poruchy.

Lehčí terén to zvládne ale co si budem.. je to chopper.

Cestování na moto úplně v klidu, sedačka měkká, pohodlná a ani mi na ní nechybí opěrka řidiče.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 08.09.19 v 20:57 10b.

konečně zase jeden rozumnej mladej člověk co pozná pořádný styl motorky. Ať je vás víc chlapáci.
Tak hlavně kolečkama dolu a jezdit, jezdit a ještě jednou jezdit. Ať dorosteš do něceho většího. Drž se chlape a přiveď nové lidi .

žižala.
žižala. napsal 08.09.19 v 17:15 10b.

Supr čopřík.

JuRasH_
JuRasH_ napsal 08.09.19 v 09:30

Targus- Ta rolna už je tam od prvního majitele. Znám ho a bylo mi řečeno že na vidlicích nikdy nedržela. (jsem 4. majitel) Lak už pod ní není a žádnou jámu to neudělalo Jezdí se s tím už asi 25000km

JuRasH_
JuRasH_ napsal 08.09.19 v 09:27

ajaxv- Díky, snažím se Uvidíme se na poslední Krumlovské.

Targus
Targus napsal 07.09.19 v 20:52 9b.

Tak tu rolnu bych si asi dal jinam, ne na přední blatník. Lak půjde do háje hodně brzy, pokud to rovnou nevyklepe do blatníku jámu...
Ale tvoje motka, tvoje věc...