Daelim VL 125 Daystar (2003)

Vlastník antony_2507
Vloženo 7.11.2008
Aktualizováno 18.7.2009

Hnědo-bílá Daelim Daystar vl 125. R.V. 2003. Už je bohužel pryč, byl to mazel. 19.7.2009 odjela již napořád a brázdí silnice u Tachova.

Nedávno se mi uklepala jehla a zapadla na dálnici do karburátoru. Jelikož na jehle byl takový malinký vodící váleček,který jsem na jehlu opětovně nasadil a poté dal zpět do karburátoru,váleček spadl a nasál ho motor,ale musel se někde zadrhnout, poněvatž jsem ujel ještě cca. 30 Km. Dalšího rána jsem chtěl motocykl natočit,ale zaseklo se to,tak jsm rozebral motor a váleček nebyl někde jinde,než na pístu=)

Další zkušeností je ta,když jsem jednu motorku stejné značky a typu rozsekal. Bylo to v Litoměřicích,kdy mi tam najel Ford Focus z vedlejší silnice.. U motorky byl celý rám,přední lité kolo a řidítka s blinkry v hajzlu (prostě totálka).. Tak jsem přivezl ojetou z Německa a přendal do ní motor a motorka zase šlape=)

BAX
BAX napsal 17.02.09 v 17:42

Máš krásnou mašinu , tak si užívej a hlavně opatrně , měj se Bax

Petr67
Petr67 napsal 16.02.09 v 22:51

Moc pěkná dávám 10b Přeji pěknou bezproblémovou pohodovou sezonu a návrat vždy domů Pěknej stroj

klapan
klapan napsal 14.01.09 v 18:35

Díky za komentář, "kamarádi". Věřím, že Vám se nic podobnýho nestane, páč jste šikovnější.

Frujko
Frujko napsal 21.11.08 v 13:02

10 bodů, na jaře chci jít do BMW 650 GS, takže to můžeme ješzě předtím projet, at vidím jakou máš Daelimku :) Luxusní stroj.

antony_2507
antony_2507 napsal 14.11.08 v 07:01

má to motor na licenci Hondy,takže paráda díky