Kawasaki KLX230 (2020)

Vlastník chochin
Vloženo 18.3.2020
Aktualizováno 24.1.2021

Lehká, ocesana, bez zbytečných hovadin, akorát do lesa, jen hnusný přední světlo ale svítí jako prase

Motorka koupena od FIRMA:Moto Modřice (Modřice) - Profesionální přístup, předváděcí moti

Honda CRF 250L: Dražší, těžší, horsi do terénu-měkké tlumice, vodní chlazeni

První dojmy - Malá, mrstna, vcelku tvrdší perovani, první spotřeba 3.2l ale při jízdě do 90km/h, sedadlo tvrdé jak na sportovním enduru, krásné se vodí do zatacek

Motorku bych doporučil pro - Lidé menších postav, ti co chtějí enduro bez chladiče a dlouhým serv. Intervalem

Doplňky na motorce - Nosič, plastové ochrany rámu a motoru, ochrana řídítek, teď i objednaný gripy

Vybral sem si aby to bylo vic do lesa než na silnici, pac crf 250l má strašně meky perovani a vykon i když má o4kw víc, tak jede stejně nebo min pocitově,hlavně není vodník a já vždy při pádu zvohl nebo rozbil chladič, na cestovaní dobrý, pěkně zataci a klopi do zatáček, spodek super ale zajíždím a můžu jen do 90km/h takže nevím, sedlo je tvrdý jak na naky soutěžním enduru, brzdy přední super, zadní klasika nic moc, na nádrž se najede 210-230km,ma první spotřeba 3.2l
Po slevě 105 000 a bez DPH 85 takže za ty peníze se nic nesezenes, oproti crf chybí otáčkoměr, a blbiny jako výstražný blinkry, výstražný dálkový světlo, zase má nerezový svod a Honda černý, ale je lehčí a 100%vic do terénu, takže na cestovaní po silnici Honda, na enduro kawa
Dojmy po zajeti:
Po 1000km 1.servis v kawe ta 1800kc a můžu dávat do plná. 122km/hje maximalka a je tam fakt rychle, pak sepne omezovač.
Jel sem s klukama první enduro na ni a super. Všichni si ji půjčili a milé překvapení, nechápali že to na tak málo koní dobře jede a vodí se. Přímý konkurent crf 250l nemá v terénu šanci, klasická cestovní motorka, leda ji dát větší rozetu tlumiče atd. Jawa úplně v poho, všechny výjezdy dala úplně na pohodu, kluci na ostrých vůbec nečekali nikde a vseci souhlas trefa do černého. Po ujetí 80km v terénu půlka určitě nádrže, takže tak 3.5l by mohla brátleden 2021 koupena nová kapotaz pro mimoevropsky trh, vypadá fakt bombove, ta původní
černá je hnus

deluxa
deluxa napsal 21.06.23 v 14:17 9b.

Dobra volba. Som "hondista" takze sa mi to tazko priznava... Kupil som tiez nedavno klx230 s 2000km ako nova na vyskusanie a oproti 250L je to proste lepsie postavena motorka ak sa bavime o lahkych "pure dualsport". Prejde uplne vsade kam vas napadne s lahkostou a zabavou. Podvozok,motor,pocit z vahy, tlmice vsetko o chlp lepsie. Jedina vec co mi na nej vadila najviac je ta zasrana abs. Neda sa vypnut a v blate to je vazne "o hubu". Dalsie minus pre mna, ma to z fabriky nejake lacne azijske pneu a tie mi pocit istoty vobec nedavali takze hned leteli cez okno. Chybala mi ochrana spodku ramu a motora ..Celkovo spokojnost. Kto sa chce "len tak" vyvazat tam kam ho napadne toto je ta prava volba.

janw
janw napsal 16.06.23 v 13:28 10b.

Ahoj, jaký tam máš rozměr pneu?

Díky

Milos10
Milos10 napsal 18.02.21 v 19:41 9b.

Ahoj,
mam ji v černé barvě a jsem sní spokojen. Černá má své výhody. Nepřesný palivoměr.

rkwak
rkwak napsal 16.02.21 v 13:40 10b.

Ahoj,
kde jsi sehnal zelenou kapotáž?
Díky předem za info, Radim

Targus
Targus napsal 24.01.21 v 21:07 10b.

Jestli jede tak, jak vypadá, tak to byla opravdu trefa do desítky.