Kawasaki Vulcan S (EN 650) (2016)

Vlastník Onenesska
Vloženo 29.11.2020
Aktualizováno 8.12.2020

Kawasaki Vulcan S (EN 650) - v krásných barvách "Special Edition".

Moje první a na první pohled zaláskované 61 hlavé stádo koní, které mi dovoluje objevovat krásy kochacích vyjížděk, ale zároveň i agilní a svižnou jízdu (stále začátečnickou, takže asfa

První dojmy - Motoškolu jsem odjezdila na Yamaha MT-07 a tak jsem byla zvědavá, jaképak to pak bude na tom mém milém Vulkánovi. Krom počátečních rozjezdů na křižovatkách, kdy jsem hrabala pod sebou nohama na prázdno, protože přeci "špalky" jsou ve předu, musím povědět, že prvníma jízdama si mě Vulkán naprosto uchvátil. Ta jednoduchost ovládání (aspoň tak se mi to jako začátečníkovi jevilo) a postupné objevování toho, že je to opravdu skvělý stroj, jen dávali za pravdu mému mužovi, který Vulkána sedlal jako první, tak i jeho bráchovi, který Vulkána má taky, že je to mašina úžasná na poznávání moto světa :) Plynulost při otvírání a zavírání plynu - zžila jsem se na první dobrou, měla jsem a mám velkou radost. Design - to je asi hlavně u ženské - obrovská věc a Vulkán je svým kočkopsím vzhledem naháče/cruisera/choppera prostě něco úchvatného. Vždy ve mě bublají pozitivní emoce, když Vulkána vidím a jedu na něm.

Doplňky na motorce - Booster Plug
Kawasaki Original Rear Seat Bag
Rolny
Padací rám
Oxford vyhřívané rukojeti

Můj milý Vulkán, původně nebyl můj, ale už byl v naší rodinné gaáži, když jsem se rozhodla dělat "papíry" na skupinu A.

Vulkán byl styl motorky, který bych si nejspíše vybrala a tak bylo skvělé, že moje lepší polovina tento stroj měl jako svou první motorku a tedy už koupenou a skvěle ji zajel. Přesedlal na silnější a cestovnější mašinu a tak byl Vulkán najednou sirotek - a to bylo pro mě moc dobře.

V době, kdy jsem sedlala Vulkána poprvé, jsem byla i jezdec začátečník a stále jsem. Teprve pootvirám pokličku toho všeho kochání se na motorce, teprve se učím vidět svět moto-očima a Vulkán je mi SKVĚLÝM PRŮVODCEM NA TÉTO CESTĚ.

Svou ovladatelností a projevem a to, jakým způsobem projíždí zatáčky - si mě Vulkán omotal kolem malíčku a tak pro mě navždy zůstane mašinou číslo jedna. Je krásně agilní, spoustu věcí odpustí (si myslím), spojka je jemná.

Teprve objevuju moto svět, věřím, že časem budu schopna svou recenzi ještě více rozepsat a třeba i porovnat s jinými motorkami.

Na Vulkánovi jsou výlety o prožitku z prostředí kolem, kochá se na něm jedna radost - je to vlastně jeho přirozeností - nabídnout výlet, který bude opravdu o tom, že se domů vrátím s vyvětranou hlavou, což je přesně to, co jsem od něj čekala.

Pokud nechcu, nikam nežene, pokud potřebuju rychleji něco předjet, jeho naháčový motor, co má rád i vyšší otáčky, mi to dovolí.

Je to prostě motorka, která je svým vzhledem, projevem a možnostmi jízdy úchvatná a užije si ji podle mě jak začátečník, tak i zkušenější jezdec.

Vše jsou ale mé první, zamilované, názory...jiní se na Vulkána mohou koukat jinak :)

Hondasl
Hondasl napsal 02.12.20 v 08:25 10b.

Krásný stroj. Myslím že z "moderních" motorek asi ten top.. A´t delá radost

dzej.pi
dzej.pi napsal 01.12.20 v 11:49 10b.

Fešulda, ať slouží a působí jen radost.

faux4
faux4 napsal 01.12.20 v 11:45 10b.

Kawasaki Vulcan.. pekny cruiser, v te kategorii nema moc konkurence.. trochu vice organicky design, ale s osvedcenou nenarocnou technikou. Jeste casem udelat par kosmetickych uprav.. zadni cast, zrcatka.. ale hlavni je vubec jezdit a uzivat si to..
@cevarom: " A HD jsou v prachu za mnou." .. s tim bych byl opatrnejsi ..

pkkaca
pkkaca napsal 30.11.20 v 00:46

Zajímavý kousek Hodně radosti s takovým mazlíkem

cevarom
cevarom napsal 29.11.20 v 19:04 10b.

Ano,Vulkan je srdcovka a umí to rozjet.Po nutném cuknutí plynu u záběru tam je okamžitě 170. A HD jsou
v prachu za mnou.A ani to s člověkem nehne.Pro mne to byly cenne moto zkušenosti.No ale na delší trasy
s přestávkami.Měl jsem ho 2 měsíce a vždycky jsem ho pohladil.Určitě se na něm hodně naučíte.A učíme se všichni cely život.Přeji na něm hezké a spokojené dny.P.M.