Kawasaki Vulcan S (EN 650) (2017)

Vlastník malepivo
Vloženo 6.4.2019
Aktualizováno 1.8.2020

pro mě prostě TOP, zatím má nejlepší mašina

Motorka koupena od FIRMA:SMRŽ auto - moto (České Budějovice

Honda CMX500 Rebel: akorát posez jinak nic proč bych ji brala
Honda CTX 700: nejsou
Honda Integra: bylo by to fajn, akorát na mě vysoký

První dojmy - úžasný zátah, pohodlí, lehká manipulace

Motorku bych doporučil pro - pro holky, pro malý postavy, pro všechny co chtějí svižnou pohodovou jízdu

Doplňky na motorce - nelíbí se mi padáky co na ni dělají, tak jsme koupili padací protektory od RD moto a pořídili rozšíření packy stojánku, do léta bude třeba vyřešit nosič místo bobku spolujezdce a nějaké bytelnější podpěry brašen.Během sezóny výměna sedla za originál snížené,demontáž bobku a montáž zadního nosiče za krásný peníz z AE a pořízení sportovního pléga, které se ukázalo jako účinné.

Je to moje čtvrtá (pokud počítám skútry), jinak druhá motorka...po nepříliš šťastném období s hondou CBF500 jsem na pár let přesedlala na Forzu 300 a dá se říct že se na ni krapet vyjezdila.Jenže po čase a dovolených spojenými s dlouhými přesuny po dálnici jsem nabyla dojem že ji trápím a tak jsem koukala po změně.Podmínka byla, že musím dosáhnout na zem (jsem prcek) a dvouválec.Kdysi jsem si sedla na CTX a říkala si že v budoucnu jednou bude moje, neřadit se mi líbilo.Jenže postupem času jsem zjistila že prostě nejsou a stejně jsou těžký, takže něco jiného.Rebel se mi z počátku líbil, ale přišel mi jako rozpočtovka, navíc v recenzích zmiňují, že neodpouští chyby a já zas nejsem tak zdatný jezdec a chci motorku co mě poslechne, ne potrestá.Padl mi do oka vulcan, už dávno.Jen jsem si nesedla.Na podzim jsme vyrazili k nejbližšímu prodejci, kde jsem zjistila, že se z motorky dá došlápnout celým chodidlem, nejen špičkami jako doposud a bylo rozhodnuto.Začali jsme koukat jak po nových, tak ojetých a mě se zalíbil ročník 2017, protože už měl vestavěný ukazatel zařazené rychlosti.Nakonec jsme před vánoci v Budějovicích našli zajetou ještě v záruce 2017 s pěti tisíci km a bočními brašnami a jeli pro ni.První dojmy opatrný, přece jen to není skútr a pocit kam opřít nohy a nemuset se na to dívat, přišel až po pár jízdách.Dnes už je to automaticky.Opravdu musím potvrdit co se píše v recenzích, úžasně lehká motorka se snadnou manipulací, pro mě s dostatečným výkonem a krásným vzhledem.Zatím nemám najeto ani 500km, takže se víceméně seznamujeme, ale jsem z ní nadšená.A čím víc jezdím, tím víc mi přirůstá k zadku.Není to nízkootáčková motorka, ale od 3,5tis se s ní dá normálně jezdit.Běžně mám rozsah mezi 3,5-5tis. a stačí mi to, spotřeba se ustálila na 3,9l.Když ale potřebuju předjet a otáčky vyletí k 7tis. nestačím se divit jak je to živý
Snad jediné co se mi až tak nelíbí je zvuk výfuku, což je daň za EURO Možná bude časem laďák.
1.8.2020
na motorce jsem najela přes 10tkm a stále jsem spokojená.Lepšímu posezu přispěla výměna sedla pro malé človíčky a letos jsme taky nahradili kožený brašny sadou kufrů od Shadu.Do topcase s přehledem vleze helma a pár drobností.Taky jsem pořídila sportovní puig štítek a sedlo spolujezdce vyměnila za trubkový nosič z Číny.Levné a funkční.

Pupi04
Pupi04 napsal 20.04.20 v 17:10 10b.

... ať slouží a kolama dolu

Ricchard
Ricchard napsal 13.04.19 v 20:48 10b.

clu
clu napsal 07.04.19 v 18:16 10b.

krásná motorka, krásné fotky. paráda.

Mac73
Mac73 napsal 06.04.19 v 22:13 10b.

Gratuluju k Vulcanovi. Je to mazel co umi vystrcit i drapky. Taky jsem pro ni nasel misto v garazi

fery251
fery251 napsal 06.04.19 v 20:01 10b.

Je to krasavec a ty fotky super. Ať ti dělá jenom radost