BMW G 650 GS (2011)

Vlastník Skypina
Vloženo 17.3.2021
Aktualizováno 12.7.2024

Bublina vystřídala Babůůů a je čas na nové zážitky.

BMW G 310 GS: důvod neuveden

První dojmy - Po dvouleté pauze slzy štěstí... knedlík v krku a motýlci v břiše, líp to popsat neumím

Motorku bych doporučil pro - Posez nižší takže buď pro nižší postavy nebo ideál pro ženskou jako já :D jak jinak že

Doplňky na motorce - Padací rám Bartus

Zatím krátká cesta na benzinu - 14km, ale dostála jsem své pověsti. Ne, nezahodila jsem to, to je to co si opakuju furt, hlavně to nezahodit, protože noha je plná železa a není uplně srostlá. Nicméně... cesta super, hlava a tělo si rychle vzpomněli jak se to dělá a dělat se to má :D, akorát elegantní odjezd z benziny se nekonal. Nenatočila. Baterie na suchu a tak jsem volala rychlou rotu na pomoc, synátor si přivezl nářadí a na náhradní baterii jsem dojela zas domu. Víc až se něco najezdí
[img]https://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2023/41/653079_166f0533abc09b549b54b3d7e1ab3838.jpg[/Babů byla sice první, ale Bublina je taky boží. Do teď bez jediného zádrhele. Stroj bych řekla blbu vzdorný, mě naprosto vyhovující. Lehkou údržbu jako výměna náplní a filtrů zvládám opět sama, ok, v partě 1200 dost zaostávám, ale ambice na vyšší obsah zatím stále nemám.
Mmch základ je utáhnout ten tisícihran na řadičce, to fakt není dobrý, když na křižovatce nemůžeš z pod tý po...ý páčky tu botu vyndat, a jdeš k zemi jak prkno. Ale pobavila jsem hodně prý. :D

ottas
ottas napsal 02.09.23 v 11:03 10b.

Donald
Donald napsal 18.03.21 v 20:47 10b.

Přeji víc štěstí než s Babůů. Krásná mašina, bude ti slušet.

pkkaca
pkkaca napsal 18.03.21 v 00:16 10b.

Asso2
Asso2 napsal 17.03.21 v 20:20 10b.

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 17.03.21 v 20:08 10b.

Padaci ram od Bartuse je dobrej, snad ho nebudes potrebovat Chtelo by to vice fotek. Treba se nekde potkame nekde po ceste, mam cestou z prace z Budvajzu domu par oblibenych tras.