Honda CB 500F (2018)

Vlastník katetorna
Vloženo 17.5.2021
Aktualizováno 18.9.2023

ideální, lehká, rychlá, dobře ovladatelná, pěkná :) a prostě aktuálně nejlepší volba pro mě.

První dojmy - úžasná motorka, odpouští začátečnické chyby a přitom je hbitá a rychlá, dobře se na ní sedí, lehce ovladatelná v zatáčkách, výkon samozřejmě pro začínající řidiče, kroutak není srovnatelný s Ačkaři, ale na začátek perfektní, aby se nevymkla z ruky. vyhovuje mi i při parkování do garáže, při manipulaci bez motoru, v ruce.. hodně rychle jsem se na ní naučila sebedůvěře, to si cením nejvíc.

Motorku bych doporučil pro - začátečníci, pohodáři, ženy

Doplňky na motorce - padáky sw-motech, čelní štít Puig, boční držáky na kufry (aktuálně odmontované) , zalamovací páčky

dělala jsem řidičák na cbf500 a zalíbila se mi. Nechtěla jsem hned licenci A, nevěřila jsem si co se týká hmotnosti motorky na začátek a cbf500 mě nadchla hned od autoškoly

jezdím od září 2020, mám najeto 3000km a jsem velmi spokojená. Pomohla mi si vybudovat důvěru, maximální rychlost zkoušená na dálnici je velmi slušná, zrychlení pro začátek také akorát (nechtěla jsem příliš spěchat a rozstřelit motorku nebo sebe s nezaschnutým inkoustem na papírech). Ovladatelnost je velmi dobrá, manipulace jde sama, v zatáčkách se s ní pracuje skvěle, nebojím se naklonit, naopak.. podvozek drží a odpouští chyby jako rychlé puštění spojky.. porucha zatím žádná. Spotřeba ideální.

Určitě za mě motorka na silnici, terén není nic moc pro naháče. Město ideál, dálnice, okresky nejlepší, všude se na ní jezdí skvěle.

Podnikla jsem i delší cesty, za den 300km nebyl problém, záda nebolí, ani nohy, ikdyž já bych snesla vyšší moto, na začátek pro důvěru mít šlapky celé na zemi je jen dobře a posed není nepříjemný. Plánujeme cestu přes 1000km na pár dní, dám vědět. Mám k moto kufry boční, ale raději si pořídím brašnu na sedlo spolujezdce nebo na nádrž, naháč s kufry se mi osobně prostě nelíbí.

Kali88
Kali88 napsal 21.08.22 v 00:05 10b.

Sluší vám to spolu