Triumph Trident 660 (2021)

Vlastník alnagon
Vloženo 9.9.2021
Aktualizováno 10.6.2022

Koupena nová po prodeji xjr1300 ze zdravotních důvodů,prvních 500km naprostá spokojenost,lehoučká a ovladatelná a to byl ten důvod a ve skutečnosti je mnohem hezčí než na foto.

Motorka koupena od FIRMA:Triumph Praha (Praha 4-Modřany) - Čekal jsem na výrobu ale vyplatilo se to

Yamaha XSR 700: asi dost bylo japonců

První dojmy - Lehká živá ovladatelná,pomalu si zvykám.Tak po první garancce mám zatím 2500 krásných a spokojených km a o záporech zatím nepřemýšlím, prostě to splnilo mé očekávání, přesně to,co o tom vypověděli Sršeň v Autosalonu a Láďa na Tenerife

Motorku bych doporučil pro - Nejvíce napoví video od Ládi a Sršně

Doplňky na motorce - zatím jenom větrný štítek,padáky,madla,kryty svodů a usb a budu pokračovat

Čekal jsem na recenze,nějak to bez moto nejde po té co jsem prodal xjeerko a Ládík mě po testu na Tenerife dostal a Sršen to potvrdil.Zatím jsem v záběhu ale jenom potvrzuji motor pružnej jak svina , převodovka kratičká takže vod jedničky po šestku coby dup,kroutící moment ůžasnej,podvozek stíhá to co má,ovladatelnost ukázková spolujezdec nevím zajíždím,ůložný prostor téměř nulový,spotřebu neřeším,jo to motka pro radost ale asi okolo 5litrů.Tak ke dnešku 15/10/21 zatím 2900 pohodovejch a i vrušujících kilásků a fakt mě ten trojzubec sedí na míru,jen škoda že už se blíží konec sezony.Musím vypíchnout čitelnost podvozku,brzd a i za sluníčka disleje a řazení je taky super.

jawatar
jawatar napsal 12.09.21 v 09:41 10b.

Chápu,že po xjr 1300 je to parádní změna.

Milan1963
Milan1963 napsal 09.09.21 v 16:40 10b.

Paulano
Paulano napsal 09.09.21 v 15:08 10b.

Vypadá skvěle, ať slouží a kolama vždy dolů