Triumph Trident 660 (2022)

Vlastník mk88
Vloženo 1.4.2023
Aktualizováno 1.4.2023

Triumph Trident 660 (2022) - Matt Black

Motorka koupena od FIRMA:Triumph Praha (Praha 4-Modřany) - Když jsem se rozhodl koupit Trident, tak v Praze byli jediní, kdo slíbil dodání do konce srpna 2022. Rozhodně nelituji, prima prodejce, možnost zkušební jízdy. Pokud zůstanu u Triumphu, tak se vrátím opět sem, i když mám blíž Triumph Mach Motors v Českých Budějovicích.

Honda CB 650R: Honda mě lákala na hladký 4 válec. Nakonec zůstala na 2 místě. Triumph vyhrál díky designu, který mi sedl víc.
Kawasaki Z650RS: Design pěkný, ale Trident mi sedí ještě víc, nebyla nikde k vidění.
Yamaha XSR 700: "Pouze" 2 válec.

První dojmy - Motorku jsem si půjčil v Triumph Praha na půl dne. Je to relativně malá motorka, ale i se svou výškou 188cm se mi na ní sedí dobře. Krásně ovladatelná, design se za mě Britům povedl. Motor je prostě super, člověk si může jet tak na pohodu, motor si jen tak ševelí a když je potřeba umí za to pořádně vzít. Vrátil jsem se ze zkušební jízdy a hned jsem tam nechal zálohu na objednávku v provedení Matt Black.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny

Doplňky na motorce - Originální příslušenství Triumph: padáky, ochrana motoru a držadla k zadnímu sedadlu pro lehčí manipulaci s motorkou.
Ostatní příslušenství: tank pad, ochrana chladiče, puig plexi, quad lock, brašny hepco becker street a c-bow držák, belly guard
Přemýšlím o vyhřívaných rukojetích a customizaci sedadla.

Rozhodoval jsem se mezi výše uvedenými motorkami. Honda se mi líbila, ale na můj vkus už má přece jenom moc moderní design. Já chtěl trochu víc retro - kulaté světlo, nádrž klasičtějšího tvaru... To Honda nesplňuje, ale zase ma ten sametový 4 válec. Jednu chvíli už jsem byl rozhodnutý jít do ní, ale zklamal mě displej. Nebylo na nem nic vidět ve slunci.
Kawasaki Z650R se mi moc líbila, design je prostě super. Jenže nikde nebyla k alespoň nahlédnutí.
Yamahu jsem měl v plánu navštívit jako poslední, ale na to už nedošlo.
17.5.2022 jsem se šel podívat do Triumph Praha a tam stál Trident v barvě Matt Black. Láska na první pohled. Tehdy jsem si jí jen prohlédnul, s prodejcem jsem se domluvil, že až budu mít chvilku, objednám se na zkušební jízdu. Odjel jsem s tím, že žádnou jinou motorku nechci.
Na konci června jsem obvolal všechny Triumphy v ČR a všude mi řekli, že Trident letos už nebude, že až na jaře 2023, že už je příliš dlouhý čekací list. Výjimkou byl Triumph v Praze. Tam řekli, že si myslí, že do konce léta by mohl být a tak jsem se objednal na zkušební jízdu.
Na zkušební jízdu nakonec došlo až 8.7.2022, přišel jsem na objednaný čas, složil zálohu a vyrazil na výlet po klikatých okreskách kousek za Prahou. No co vám tu budu povídat. Vrátil jsem se a na otázku prodejce, jak se mi jízda líbila jsem odpověděl "zálohu na zkušební jízdu si nechte jako zálohu na objednávku, bylo to boží a tu motorku chci." Tak jsme společně sedli ke stolu, sepsali objednávku na provedení Matt Black, přihodil jsem si tam ochranu motoru, padáky a držadla u zadního sedadla. Dostal jsem na příslušenství pěknou slevu a odcházel jsem s tím, že motorka bude někde v druhé půlce srpna.
Kvůli dovolené jsem si motorku vyzvedl až 1.9.2022. Už byla na značkách, předání proběhlo na jedničku a já vyrazil na 160km dlouhou jízdu domů. Přijel jsem domů s úsměvem od ucha k uchu.

Prvních 1000 km jsme si spolu užili náramně. Jel jsem i delší trip 360km v kuse a dalo se to v klidu. Zadek mě trochu bolel, ale stálo to za to.

První servis jsem kvůli nájezdu absolvoval v Mach Motors Triumph v Českých Budějovicích (něco málo přes 4 tisíce Kč), ale na další servis budu jezdit asi do Prahy. Uvidíme.

TON-UP
TON-UP napsal 29.06.23 v 10:20 10b.

Já na ni náhodou sednul (přesně na takovou jak máš) a je to extrémní radost z jízdy! Je s ní strašná sranda a fakt jsem měl po rozjetí úsměv na tváři - neuvěřitelný fun faktor za super prachy. Ať si slouží a máš z ní radost.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 08.04.23 v 13:07 10b.

Vypadá moc hezky, tak ať slouží.

JardaBar
JardaBar napsal 08.04.23 v 09:28 10b.

moc pěkná

JA-NE
JA-NE napsal 05.04.23 v 15:31

pekna mašinka

Vasko969
Vasko969 napsal 05.04.23 v 15:25 10b.

Krásna mašina !!! Gratulujem.