Triumph Street Triple S (2021)

Vlastník ANDYOL
Vloženo 19.2.2022
Aktualizováno 28.4.2022

Anglický fešák, zlatá střední cesta mezi 2 a 4 válci.

Motorka koupena od Triumph Zwickau - Model nebyl v ČR k sehnání, takže se hledalo kde to šlo. Prodejce top komunikace , sleva 700euro , bezproblémové vrácení DPH.

Kawasaki Z900: důvod neuveden
Yamaha MT-07: Nové světla jsou úlet xD
Honda CB 650R: důvod neuveden

První dojmy - krásný nový led přední světla, ovladatelná , el. plyn. , sedlo asi bude muset časem snést nějakou úpravu , žárovkové blinkry jsou taky retro, euro 5 bzučák XD .

Doplňky na motorce - Závodní koncovka SC-project s dodatečnou leser homologací.
Padáky od rutanu
Led blinkry, který čekají na montáž-už jsou tam!.

Začátky hledání byly zajímavé.
Po vyskočení z A1 číny před X lety, hledat něco na A2 jelikož na A díky koroně a lenosti ZATÍM nedošlo. V podstatě mi bylo jedno co to bude, ale chtěl jsem něco co snad chvíli vydrží a hlavně půjde otevřít z 35kw až si trochu sednem.
Sedám na motorkáře a hledám 550ccm+ a 25-35kw , rok 2010+ a tak do 25tkm.
No tak mraky inzerátů, teď si vyber xD.

Supersporty jsem rychle zavrhl neb se mám rád a zlobit moc nepotřebuju na chopper jsem ještě nedozrál takže taky bokem, supermoto je super jako druhá motorka, ale taky ne. Cesťáky fajn, ale 80% to bude lítání kolem komínu. No a zbývá nám naked.
Ok to by asi šlo , tak vím co chci a teď jaký.

Když to rychle zkrátím z900,cb650r,mt-07 to se najde na motorkářích v hojném počtu.
Teď jestli 2-4 válce, jede to dole , nebo to jede nahoře.Proč to nepojede pořád xD.
Hele co takhle střed a 3 válce. No ono nic není .Je něco hratelný ?
Šup a našel jsem starého streeta a láska na první pohled . No nic bude to Anglán ale jako najdi si novější.

Stránky Triumph a vidím nový modelový rok a ty nasraný světla říkám no a je jasno. Ještě mi tam svítí trident 660no takže seženu Sko, nemožné takže zjišťuji recenze tridentu, celkem chvála takže nebude-li street tak i tak Anglická královna dostane své kačky.
Sko u nás nekoupíš , ale to by nebyl Český král aby z boje utíkal a otvírám mobile.de, davám modelový rok max 10tkm a hledáme, ojetý Sko na 35kw je vzácné a je jich tam tak do 10. Našel jsem pěkný kus 2tkm na budíku ale druhá strana německa.
Jak to dovezu? Blbě vole xD
Tak někde blíž a nejblíž novej Cviko německo , cena vyšší tak o 40.Ale jak říká Pepa sršeň : co je lepší než motorka? no kurwa nová motorka
Nu což třeba něco ukecám. Píšu anglický sloh a obratem telefon .
Něco pustím zvládnu z 9300 na 9000 . Žid ve mě volá ještě ho podoj , říkám to je ještě dost to nedám, němec že se zeptá vedení a dá vědět. Do hodinky volá němec 8600 bez váhání pošli smlouvu a je jasno. Peníze odchází a já se těším jak na první zásun xD.
Beru auto, valník, kamaráda a jedem. 600km tam motorka na valník pár podpisů, plácnutí, dankešen a domů. Leden, vítr, déšť a sníh .

Doma šup do garáže a jdeme na značky. Ha to není jen tak , DPH zaplať zde a němec ti ho vrátí. Nebudu se rozepisovat jak jsem byl vzteklej při 4té návštěvě finančáku. Povedlo se a značky mám to je hlavní.

Neb je únor a zatím byl jen jeden den na vyjetí tak mám najeto 50km. Hned jsem stihl ztratit SPZ(naštěstí jsem ji pak autem našel) . Motorka jede krásně , zatáčí sama , posez fajn , něco mezi sportovním a cestovním velikost na mě ušitá. Chtěl bys topit ale nemůžeš bo to není zajetý.Takže umyto a zase odstaveno a čekačka na teplo.

EDIT: 28.02.2022
Na budíku svítí 146km, co bych tak řekl. Zima zima zima, ale k motorce. Samo to zatáčí , podíváš se a vono to tam jede. Kvalty krátký , věřím že až nebudu řešit zajíždění a otáčky tak to nebude problém ale teď řadím jak ďábel . SC-project peklo co to dělá pod prdelí, to prostě chceš. Led blinkry od M-style, peklo montáž už nikdy XD , radši jednou tolik za origo. Jinak začínám silně uvažovat o montáži quickshifteru, no uvidíme. Při prvním servisu asi bude potřeba doštelovat spojka , zdá se mi že jde nějak moc těžko a zabírá celkem pozdě (oproti Rku s kterým můžu porovnat). Spotřeba svítí 5.8l ale na to se nehledí . Zatím vše
EDIT: 09.03.2022
Blížíme se hranici 300 km na budíku. K novinkám nalepil jsem tankpad origo Triumph za nelidských 1000kč,- . Pláču při pohledu na ceny phm naštěstí je v zásobě ještě 30L vervy z levnějších dob. K motorce, objednal jsem v Triumphu odškrovací sadu na plný výkon za nějakých 4650( nový el plyn), takže čekám než dojde abych měl plných 70kw.Mám trochu divný pocit ze spojky že její funkce je omezena celá na 2cm páčky (snad vyřešíme u prvního servisu), jinak motorka paráda paráda paráda. Krásně zatáčí, od 100 moc fouká (no naháč). Budu muset znovu projít blinkry, asi zadní se někde dotýkají takže mi nejdou výstražný, takže kontrola a ele. páska snad vše pořeší. No snad bude počasí k světu a 1000 stihnu co nejrychleji než bude plná sezona a plné servisy. Konec hlášení.
EDIT: 05.04.2022
měsíční upadate , od minule nám přibylo asi 1000km , čili 1300 na budíku .
Co se dělo? 750 výměna oleje a filtru . No potřeba se podívam pořádně do návodu , protože jsem tam nalil jak do suché motorky asi o 300ml víc, takže jsem musel odsávat xD retard no. Filtr origo, olej motorex top speed 10w40 dle doporučení servisu.
Jinak co se dělo? Jeden výlet do Polska(pro levnější vervu HAHA) , jinak kolem komína na zatáčky. První servis proběhl 1250km (o 250 později z důvodu hezkého počasí a nemísta v servise ) Servis v Olomouci necelých 9000 včetně otevření na 70kw (4800 díl plynu + nějaká práce) . Nemám ještě vyzkoušeno , jen cesta domů a nádhera , konečně to nežije jen do 6000 ale letí to jak zm*d pořád. Spojka je nastavená lépe a plyn mi přijde že na nízký kvalt tak necuká.
Z SC projectu jsem vidělal db-killer , o poznání živější a já o poznání hlušší ( takže špunty) . Z původní představy že to bude na kochačku moto nějak střízlivím, začalo to tím že kombinéza na nic že jedu na pohodu. No tak mám kevlarky od PSI a Trilobit bundu, takový caffe style. No asi koupím i kombu XD. Co si z toho vzít:? No cena motorky je vždy jen zlomek konečných výdajů. Pro zatím vše , teď se asi nic extra dít nebude, takže uvidíme kdy bude další report.
EDIT: 28.04.2022
Tak je tu další update, za chvíli bude takový řekněme velký, ekonomicky retardovaný upgrade (hihi), těším se jak malej Jarda zas. Ještě neřeknu o co jde , snad se do 14 dní podělím . Co je nového ? nu zatím cca 1800km na budíku. Jo koupil jsem si tu kombu , neboť z prvotního nápadu , že kevlarky a kožená moto bunda bude pro mě to pravý a street bude pro mě takový kochací parťák zmizela.
Takže co z toho plyne? koupil jsem si bundu a psi kevlarky v podstatě k h*vnu, jo dalo by se na občasné ježdění do práce, ale zde je problém 2. v ulici by se jim nelíbili asi mé ranní odjezdy do práce . Sc-project jeden darebnej !! :D :D
Takže jestli to někdo plánuje na coffe kochačku jak byl můj prvotní záměr , kámo ser na to, tohle nebude fungovat. Na to sedneš a nejedeš se projet krajinou , 90% bude jeden úsek kde jsou zatáčky a budeš jezdit tam a z5. Prostě ta motorka neříká bráško jdeme se projet a podívat se jak roste obilí, ale řve tam ty zatáčky byly fajn , otoč se jedem ješte, pak zas a zas . Tak se otočíš jedeš znova a místo rychlosti na budíku je nápis . Z*mrde tahej za ten heft :D xD . Tak pro dnešek ukončuji vášnivé okénko. Velmi brzy bude update/upgrade ?.

petr1000001
petr1000001 napsal 23.02.22 v 22:10 10b.

Dobrá LadyGaga

petr1000001
petr1000001 napsal 23.02.22 v 22:09

Pink panther

StB
StB napsal 23.02.22 v 13:09 10b.

Moc pěkná, to čekání na teplo bude sakra dlouhý, něco jako poslední týden před civilem. Určitě je to dobrá volba, ať slouží.

jps13
jps13 napsal 22.02.22 v 07:55 10b.

Pěknej Triumph tak at slouží a jezdí

aikon1
aikon1 napsal 21.02.22 v 21:31 10b.

Barvy TOP, cena TOP, popis k motorce TOP STROP