Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports (2019)

Vlastník davo777
Vloženo 30.4.2022
Aktualizováno 22.1.2024

Nový přirůstek na šotoliny, ještě přihlásit, pojistit a jedem

Triumph Tiger 900 Rally: malá nabídka, vše 400 km od bydlení

První dojmy - Zkoušel jsem ji 2x a zatím pouze tak 15km, postupně doplním.Najeto 2tkm, nastavil jsem si jeden režim na cestu druhý na off, funguje skvěle, v terénu opravdu super, takže teď jen trénovat a trénovat

Motorku bych doporučil pro - pro všechny co chtějí i mimo asflat

Doplňky na motorce - zatím kufry a držáky SW Motech, postupně nějaké detaily přibudou, padáky, přídavná světla, rozšíření stojanu, kryt předních světel, lámací páčky, rozšíření brzdového pedálu, výměna plexi za nižší, nové sedlo, dnes dodělán ochranný polep vlastní návrh a vypadá to zajímavě...softwarově webem off-road mód, stačí zmáčknout hvězdičku a je připravena do terénu bez asistentů za 5 sekund.. Pecka

Dlouho jsme zvažoval co vybrat, rád jezdím daleko, občas mimo cestu, občas se ženou a tak bylo jasně rozhodnuto Africa. Musel jsem vyměnit plexi to originál mi strašně vadilo, je tak zaoblené, že jsem si připadal jako s brýlemi a strašně mně to mátlo, dal jsem nižší a rovnější a super. Dále výměna sedla, ještě jsem neměl horší sedlo na nové motorce, tvrdé jak deska bez polstru, teď na zakázku z paměťové pěny,
perfektně tvarované, spokojenost