Kawasaki Vulcan S (EN 650) (2022)

Vlastník Cthulu
Vloženo 1.5.2022
Aktualizováno 1.5.2022

Po 3 rokoch s X-ADV som cítil, že to úplne nie je ono. Napriek tomu, že to bol úžasný stroj, túžil som po niečom "surovejšom". Zatiaľ mám pocit, že toto je láska :)

Motorka koupena od U.M.S. s.r.o. Bratislava - Skvelý prístup, výborná a priateľská komunikácia

Honda CMX1100 Rebel: Drahá jak sviňa

První dojmy - Po rokoch skútrov, resp. po automatickej DCT na X-ADV prvý raz na manuáli s veľkým rešpektom. Vibrácie v nízkych otáčkach, nervozita a tréma. Ale pod zadkom veľká stabilita. Teším sa na každú jazdu.

Motorku bych doporučil pro - Kultivovaných a inteligentných pánov v najlepších rokoch. Takých, ako som ja :)

Doplňky na motorce - Nechal som si v KAWA namontovať padáky, plexi a Sissy bar

Cítim, že toto bude na dlhé roky. Zatiaľ bolí prdel, tŕpne chrbát a zápasím s brzdením, podraďovaním, zábehom, otáčkami, štartami do kopca a množstvom ďalších vecí, teším sa, keď to "dostanem do rúk" a začnem si jazdu užívať. Pocitovo je to cruiser, ktorému najviac sedí 70-90 km/h, nohy príjemne vpredu, keď tomu "vytnem", vie poriadne zabrať, ale to ma ani príliš neláka. Premýšľam nad ST Braking a ST automatickými blinkrami, riešim kufre a držiak na mobil.

vladokolnik
vladokolnik napsal 13.12.23 v 11:10

Skvelá motorka. Potvrdzujem to po odjazdení 3sezón (asi 16000km). Hoci nemám veľmi s čím porovnávať je to v mojom rebríčku č.1 (mal som pred tým skúter 125ccm, potom Yamahu Virago 535, krátko som sa povozil na Yuki 350, Honde Hornet a dokonca aj BMW R18). Tak si ju uži! vlk

vladokolnik
vladokolnik napsal 13.12.23 v 11:09 10b.

Zip69
Zip69 napsal 11.05.22 v 19:58 10b.

Paráda přeji hodně pohodových km

Vladi750VN
Vladi750VN napsal 08.05.22 v 18:06 10b.

Myschan
Myschan napsal 03.05.22 v 07:39 10b.

Pěkná motka. Užívej si to