Benelli 502c (2020)

Vlastník Aslan_
Vloženo 10.5.2022
Aktualizováno 24.3.2023

Pokud šetříte své peníze na nákup pro Ducati XDiavel jednoho dne v budoucnu, Benelli 502c je motorka, kterou si můžete skutečně dovolit. Neodkládejte své sny.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Palace (Klánovice)

Ducati XDiavel: protože je 3x dražší

První dojmy - Skvělý design, dobrá kvalita zpracování. Neomluvitelný design založený na legendární Ducati XDiavel. Cena je 3x nižší a také celkový výkon než XDiavel, ale motor (47.5 HP/500 cc) je překvapivě svižný.

Motorku bych doporučil pro - První majitel se narodil v roce 1949. Proto bych řekl, že je to skvělé kolo pro malé i velké, kteří chtějí pozornost (všichni v provozu na vás koukají s úžasem). Sedadlo je pohodlné na dlouhé plavby. S touto motorkou jezdím každý den do práce, ve městě se s ní jezdí snadno. Za tolik peněz je to skvělá motorka.

Doplňky na motorce - - Tankvak SHAD E16P + čepový systém (3500 Kč)
- Padací protektor levá/pravá (2000 Kč)
- Sissy bar/zádová opěrka pro spolujezdce (3500 Kč)
- GP Kompozit podložka pod nádrž (500 Kč)
- Ochranná fólie pro digitální tachometr (500 Kč)

Spojka je hladká. Celková kvalita sestavení je dobrá. Servis a údržba jsou levné, kvalita zpracování je stejná jako u CF Moto. Výjimečně dobré. Výkon je skvělý, průbojný motor za 500c. Motorka je vybavena sportovními cestovními pneumatikami - Pirelli Angel.

Zařadit tuto motorku do kategorií není jednoduché (Cruiser + Naked + Touring)

Cestuji s batohem a tankvakem. Větší přední sklo jsem nekupoval, abych zachoval původní vzhled motorky. V dálniční rychlosti to může být po 1-2 hodinách vyčerpávající, ale sedadlo je velmi pohodlné. Výška sedu je skvělá pro každého.

eMnatřetí
eMnatřetí napsal 08.06.23 v 15:01 10b.

Tvl proč mi to děláš? zamiloval jsem se, mám dilema,asik do ní budu muset jitDDD

DeaDDream
DeaDDream napsal 10.05.22 v 22:07 10b.

tak nech služi ,je jedna z 5 v poradí o ktorej uvažujem